Volné místo ve firmě Čerpací stanice Shell

Pokladní na čerpací stanice SHELL 27-30 000 kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu určitou 1. 6. 2022 — 31. 12. 2023)
Lokalita Chrudim
Zadavatel Lucie Petrlíková
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

O nás

Lucie Petrlíková

Petrlíková Lucie – provozovatel čerpacích stanic Shell v Hradci Králové

Adresa provozovny: V. Nejedlého 1004/4, Hradec Králové

O nás

Petrlíková Lucie – provozovatel čerpacích stanice Shell

Náplň práce:

Do pracovní náplně prodejce v obchodě patří:

  • Informování zákazníka o probíhajících akcích
  • Péče o zákazníka
  • Práce s pokladnou
  • Doplňování zboží
  • Udržování čistoty na čerpací stanici
  • obsluha pekárny

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme :

    • čistý trestní rejstřík
    • komunikace
    • sazka školení výhodou
    • spolehlivost
    • komunikovat se zákazníky

    Posílejte e-mail nebo se na vás budeme těšit přímo osobně na čs Shell v Chrudimi v čase 8– 15 hodin :)

    Co Vám můžeme nabídnout:

    Nabízíme:

    • plat min. 23 tis. čistého a pokud se nebojíte nabízet zboží v akci i více
    • sleva na pohonné hmoty
    • sleva na zboží z našeho shopu

           Směny :

    • 12 hodinové směny
    • krátký / dlouhý týden (po,út + pá,so,ne / stř + čtv )
    • denní/ noční směny – automatické zamykání dveří , bezpečnostní náramek , noční okno

    Benefity

    • Finanční bonusy / prémie
    • Vzdělávací kurzy
    • Slevy na firemní zboží
    • Zálohy ze mzdy