Učitelka MŠ

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Čakovice, Praha
Firma Mateřská škola Čakovice II.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 25.000 – 36.000 Kč

O nás

Hledáme paní učitelku do MŠ – dvoutřídní školka s krásnou zahrádkou, menší kolektiv zaměstnanců.

Náplň práce:

  • Požadujeme odpovídající vzdělání pro předškolní výchovu,na plný pracovní úvazek, pedagogické a související činnosti při práci s dětmi.

Co od Vás očekáváme:

  • Máme rády individuální přístup k dětem, aktivní školkový život s využíváním akcí pro děti i rodiče.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nabízíme pracovní smlouvu s  výhledem na dobu neurčitou, úzký pracovní kolektiv, od ředitelky individuální přístup k zaměstnancům.
  • Mzdové ohodnocení dle platných platových tabulek.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Studijní volno
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování