Volné místo ve firmě STILL ČR spol. s r.o.

Produktový manažer/ka

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha
Firma STILL ČR spol. s r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

STILL ČR spol. s r.o.

Jako prvotřídní značka je společnost STILL kompletním dodavatelem interních logistických systémů a řešení: Spolu se širokou řadou typů vozíků nabízí společnost STILL inovativní služby a řešení toku materiálů, které jsou nabízeny na trhu po celém světě.

Představte si, že pracujete v této významné mezinárodní společnosti. Nabízíme odpovědnost a hledáme týmové hráče, kteří jsou srozuměni s tím, že budou čelit výzvám inovativní společnosti. Poznejte své kariérní příležitosti ve společnosti STILL.

O nás

STILL je společnost se 100 letou historií, 70-ti lety zkušeností s výrobou manipulační techniky a více než 20-ti letou tradicí na českém trhu. STILL zaměstnává celkem více než 8 000 pracovníků, ve 4 výrobních závodech, 14 pobočkách v Německu, 20 dceřiných společnostech v zahraničí. Ti všichni tvoří mezinárodní úspěšnou společnost STILL.

Náplň práce:

Hledáme cílevědomé uchazeče, kteří budou zodpovědní za produktové řady podle přidělení vedoucích produktových manažerů a trenérů. Dále budou zaškolovat nové členy obchodních týmů a předkládat návrhy na jejich další rozvoj, připravovat a vést odborné prezentace u zákazníků a potencionálních klientů, shromažďovat a distribuovat technické a obchodní informace od výrobců techniky, analyzovat konkurenci a předávat informace vedení společnosti, spolupracovat s marketingovým oddělením na letácích, překladech, odborných článcích a aktuálnosti překladů manuálů a návodů k technice.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, technického zaměření výhodou
  • Ekonomické a finanční povědomí
  • Znalost MS Office
  • Praxe v oblasti školení pracovních týmů
  • Praxe v oblasti technického poradenství a v obchodní činnosti výhodou
  • Požadovaná znalost anglického jazyka na úrovni B1 podmínkou
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Výborné prezentační schopnosti a dovednosti
  • Organizační schopnosti, přesnost, spolehlivost
  • Flexibilita, schopnost prezentovat službu i produkt, kreativita, ochota cestovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • Perspektivní pracovní pozici s možností kariérního postupu
  • Zajímavé finanční ohodnocení, prémie v přímé závislosti na dosažených výsledcích
  • Zajímavé firemní benefity, např. 5.týden dovolené; příspěvek na penzijní pojištění; právní a psychologické poradenství; stravenkový paušál
  • Zaškolení na centrále v Praze
  • Pravidelná školení na centrále a pobočkách v zahraničí
  • Home office
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát