Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Vedoucí Ajťáků M/Ž (42-52.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Bruntál
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Manažer / manažerka IT bezpečnosti
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 42.000 – 52.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Jsi vůdčí typ a máš zkušenost s vedením týmu? Kybernetická bezpečnost Ti nedělá problém? Hledáš novou pracovní výzvu, kde bys zúročil/a své dosavadní zkušenosti? Ano? Neváhej a zašli nám svůj životopis!

Stabilní společnost právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ AJŤÁKŮ M/Ž (42-52.000 KČ)

Náplň práce:

* Koordinace týmu o 6 lidech
* Řešení kybernetické bezpečnosti
* Identifikace a řešení vzniklých problémů
* Spolupráce s vedením, dodavateli a kolegy
* Návrhy na zlepšování
* Reporty

Co od Vás očekáváme:

* VŠ/SŠ vzdělání technického nebo informačního zaměření
* Zkušenost na obdobné pozici
* Zkušenost s projektovým řízením
* Znalost HW, SW
* Komunikativní znalost AJ
* Zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost
* Být týmový hráč!

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dnů dovolené
* Pružná pracovní doba
* Stravenkový paušál
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na ubytování
* Podílení se na nových projektech
* Pestré benefity a odměny
* Práce je vhodná pro muže i ženy

* Místo výkonu: Bruntál

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na vzdělávání Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Tachov
  • BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage,…
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 30. března
  • Tachov
  • 33 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
Zveřejněno: 6. dubna
  • Vranovice-Kelčice
  • KITTEC, a.s.
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Horní Počernice, Praha
  • BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, a.s.
  • 20 000 – 27 000 Kč
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Masáže na pracovišti
  • Hrdlořezy, Praha
  • Vyšší policejní škola a Střední…
  • 31 290 – 36 130 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Fitness na pracovišti
  • Parkoviště

Drahomír Žila, Europe - electronex s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Správce / správkyně IT, Opravář / Opravářka

Trainee program – první práce pro absolventy

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ benefit benefity bezpečnost Bruntál den doba HR HW IT měření místo náplň práce odměny odpovědnost paušál práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba příspěvek řízení společnost spolupráce stabilní stravenkový paušál ubytování vedení vedoucí vhodná výkon vzdělání zkušenosti znalost životopis díl dovolené informační koordinace kov náplň PR problém projekt projektový pružná report řešení technické tým zkušenost