Vedoucí IT Oddělení

Lokalita Třemošnice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového kolegu/gyni na pozici Vedoucího IT z důvodu přesunu současného managera na vyšší globální pozici. Pokud hledáte profesní změnu, neváhejte a zašlete mi svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář ráda Vám sdělím více informací.

Popis pozice:

  • vedení IT týmu – 2 kolegové
  • příprava plánu investic, budgetu a odpovědnost za dodržení
  • odpovědnost za přípravu a aplikaci IT strategie ve 2 provozech společnosti
  • zodpovědnost za provoz systémové infrastruktury organizace (SW, HW, struktura IT, zabezpečení)
  • odpovědnost za stabilitu, dostupnost a bezpečnosti všech IT systémů společnosti
  • příprava interních školení v oblastech IT
  • jednání s dodavateli

Profil kandidáta:

  • praxe z obdobné pozice je výhodou
  • angličtina – aktivně slovem i písem-komunikace s kolegy z Polska a Francie
  • praxe s vedením menšího kolektivu- cca 2 pracovníci
  • znalost: HW, O365,AD, DHCP, DNS, LAN, WAN, VPN, VoIP, Windows Server

Nabízíme:

  • platové ohodnocení dle vašich zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba – možnost 1 den home office po domluvě
  • notebook, mobilní telefon
  • výhodný telefonní tarif
  • dotované stravování, bonus za doporučení nového zaměstnance
  • finanční bonus při životních jubileích

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát