Obchodní manažer pro IT solutions

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Lokalita Ústí nad Labem
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Jana Maredová Kočárková, zobrazit tel. číslo

Obchod - B2B - komunikace - prezentace - super česká společnost se super ředitelem - marketingové akce - moderní portfolio produktů. To jsou klíčová slova pro společnost se specializací na nové digitální technologie a zákaznické systémy pro firmy a instituce se sídlem v Ústí nad Labem.

Chcete jedinečnou obchodní a pracovní příležitost? Umíte anglicky a vyznáte se v SW? Ano? V tom případě se těším na Váš životopis!

Popis pozice:

- vedení obchodních jednání a péče o stávající zákazníky - prezentace produktů/řešení, o kterých se svět musí dozvědět - ČR a SR bude Vaše teritorium - jako tvář společnosti se budete aktivně účastnit marketingových akcí - nesmí chybět reporting řediteli - komunikace napříč společností, protože všichni táhneme za jeden provaz - služební cesty ČR a SR

Zní to skvěle!

Profil kandidáta:

- min. středoškolské vzdělání, vysokoškolské výhodou - schopnost vést jednání v anglickém jazyce - praxe v segmentu B2B - zkušenosti z prodeje řešení typu IT Solutions a jiné jsou velkou výhodou - dobré vystupování a prezentační schopnosti, prostě profík a ještě nesmí chybět zodpovědnost, samostatnost, ale ten správný týmový duch a energie

Nabízíme:

- platové ohodnocení dle seniority + bonusový systém

- veškeré potřebné vybavení jako je notebook a telefon

- služební auto i k soukromým účelům

- práci v dynamické české společnosti, která nezastavuje a nepolevuje, jede na 120% a má super tým

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena