Asistentka IT oddělení

Lokalita Rokycany
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte práci, která bude v oboru budoucnosti? Práci, která vám umožní hodně komunikovat, a to i v cizím jazyce? Rádi byste se stali součástí úspěšné firmy?

Pokud ANO, spojte se s námi, hledáme právě vás!

Popis pozice:

  • Zpracovávání požadavků od uživatelů, vytváření práv a přístupů
  • Péče o HelpDesk
  • Zajištění administrativy spojené s chodem oddělení
  • Plnění úkolů v rámci oddělení

Profil kandidáta:

  • SŠ, předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Aktivní přístup k řešení problémů, dobré komunikační dovednosti
  • Anglický jazyk na úrovni B2 (nutnost)
  • Zájem o IT obor
  • Řidičský průkaz B2

Nabízíme:

  • Docházkový bonus
  • Zajímavý příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Zaměstnání do kmene firmy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc
  • Možnost MultiSport karty

Máte zájem o tuto nabídku?