Volné místo ve firmě McDonald`s ČR spol. s r.o.

Noční směna s příplatkem 20%

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Karlovy Vary
Firma McDonald`s ČR spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 26.000 – 30.000 Kč

O nás

McDonald`s ČR spol. s r.o.

Jsme společnost provozující jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení. Pro naše týmy hledáme spolehlivé spolupracovníky v podnicích po celé České republice. Každá restaurace nabízí benefity navíc, které se mohou lišit podle lokality či pracovní pozice. Rádi vám vše představíme na osobním pohovoru.

O nás

Vyhovuje ti pracovat v noci a přitom udržíš úsměv na rtu?
Pojď to zkusit k nám. Nabízíme práci v noci s příplatkem 20%!

Náplň práce:

  • Náplň práce tvoří především úklid restaurace.

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivý a zodpovědný přístup
  • pečlivost a samostatnost
  • cit pro úklid

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hodinovou mzdu až 150 Kč + příplatek za noční směny 20 %
  • víkendový příplatek 10 %
  • 50% slevu na stravování a nápoje zcela zdarma
  • benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald´s, tak u všech našich partnerů
  • fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát