Financial Controller

Lokalita Nehvizdy
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro nadnárodní společnost, leadera v oboru spalinových cest a komínových systémů v Evropě, hledáme k finančnímu řediteli nového člena týmu, který by byl jeho „pravou rukou“.

Popis pozice:

  • podpora vedení společnosti v oblasti finančního a obchodního controllingu
  • pravidelný reporting výsledků
  • zpracovávání rozpočtů a prognóz
  • spolupráce při změnách firemních procesů
  • podílení se na plánování a tvorbě ročního plánu
  • podpora účetních závěrek a kalkulace
  • pomoc při řízení skupinových projektů

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • pokročilá znalost Excel, znalost SAP výhodou
  • středně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • analytické myšlení
  • chuť se učit

Nabízíme:

  • přátelskou atmosféru ve stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • pružnou pracovní dobu a po zaškolení možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • detailní zaškolení
  • příspěvek na stravování plně hrazený firmou
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • příspěvek na zdraví, kulturu, sport, vzdělání, dovolenou

Místo výkonu práce: Nehvizdy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát