Volné místo ve firmě Lidl Česká republika s.r.o.

Trainee - manažer/ka prodejny - Praha - východ (50 000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha
Firma Lidl Česká republika s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Pokladní, Vedoucí obchodu
Min. vzdělání Bakalářské
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 Kč

O nás

Lidl Česká republika s.r.o.

Život v Lidlu neznamená jen práci v prodejně, logistickém centru nebo v kanceláři, ale potkáváme se společně i na různých firemních akcích, sázíme Lidl les, běhám na Run Tour a pracujeme na tom, aby byl zákazník vždy spokojen!

Talentovaní lidé jsou pro nás vzhledem k naší expanzi a strategii naprosto klíčoví, proto hledáme čerstvé absolventy, aby nám pomohli zůstat jedničkou na českém trhu. Naše Trainee programy dávají možnost nastartovat kariéru hned po škole ve velkém. Při výběru kandidátů nekoukáme tolik na dosavadní zkušenosti, jako spíš na potenciál, protože program jako takový obsahuje intenzivní zapracování, vzdělávání a rozvoj.

Náplň práce:

  • zapracování na všech pozicích v prodejně
  • absolvování kolečka na logistickém centru
  • nahlédnutí pod pokličku našim týmům na centrále v Praze
  • seznámení se s pravou praxí z provozu (šedou teorií Vás nudit nebudeme)
  • zážitek z pořádné jízdy, a to nejen ve Vašem služebním automobilu, ale i v práci díky pestrosti zadaných úkolů
  • po úspěšném dokončení programu nabídka klíčové pozice - Manažer/ka prodejny …a to může být teprve začátek

Co od Vás očekáváme:

  • vysokoškolský diplom bakalářské či magisterské úrovně obdržený v posledních dvou letech
  • pracovní zkušenost v rámci studií
  • schopnost autentické a srozumitelné komunikace
  • dynamičnost a tah na branku
  • ochota sednout za volant a najet sem tam i víc kilometrů
  • práce s týmem a v týmu
  • selský rozum, který se nebojíte použít
  • řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • parádní mzdu 50 000 Kč
  • smlouvu na 1 rok - po úspěšném absolvování Trainee programu nabídka pozice Manažer/ka prodejny na neurčito se mzdou 71 000 Kč, po 1. roce 74 000 Kč, po 2. roce 77 000 Kč a po 3 letech 80 000 Kč​
  • motivační bonus až 12 000 Kč/rok (dle výše úvazku)
  • postupný nárůst dovolené z 25 dní na 30 dní za rok během pěti let
  • příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč za den
  • služební automobil i k soukromému využití​
  • MultiSport kartu včetně možnosti doprovodných karet
  • letní, vánoční a jubilejní večeře
  • vitamínový balíček pro podzimní přísun energie
  • program všestranné pomoci zaměstnancům ,,S námi můžeš počítat!“
  • zvýhodněné hlasové a datové tarify od O2 Family
  • příspěvek 500 Kč měsíčně na penzijní připojištění po jednom roce ve společnosti
  • propracovaný systém zapracování, dalšího odborného vzdělávání a kariérního růstu
  • káva, čaj a voda na pracovišti k dispozici
  • balíček pro nastávající rodiče
  • finanční dorovnání otcovské dovolené do plné výše mzdy
  • hrazené volno pro rodiče prvňáčka v první školní den
  • místo výkonu práce dle lokality, která spadá pod vámi vybrané logistické centrum Brandýs nad Labem

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto Služební auto
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

absolvent AJ auto automobil bonus Bor Brandýs Brandýs nad Labem den energie EU hledám HR IT kandidát komunikace Lom Luže manažer místo mobil možnost mzdy nabídka nad Labem náplň práce obsah penzijní připojištění pojištění postup pozice práce pracovní Praha připojištění příspěvek rozvoj růst služební služební auto SOU společnost společnosti sport stravování tarif tarify trainee trainee program volno výkon výše mzdy vzdělávání zaměstnanců zkušenosti brand centrum české daný dovolené finanční jízdy kariérní kov lokality místo výkonu práce motivační možnosti na pracovišti náplň odbor odborné penzijní pomoc PR prodej program programy rok řidič schopnost systém školní talent trh tým úkol v práci výběr výše zkušenost