Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Supevizor výroby (m/ž)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Veselí nad Lužnicí
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba, Mistr / Mistrová, Mistr / Mistrová
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 45.000 – 65.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Do výrobní společnosti podnikající v potravinářském průmyslu hledáme kandidáta/tku na pozici Line manager.

náplň práce

  • vedení pracovní skupiny (5 směnových mistrů)
  • odměňování, plánování směn a ostatní personální zajištění
  • spolupráce při sestavování plánů
  • kontrola dodržování BOZP, PO

co vám nabídneme

  • plně dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené na odpočinek a trávení času s rodinnou
  • zaměstnanecká sleva na firemní produkty
  • finanční příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny při pracovním nebo životním jubileu
  • příspěvek na sport či relaxaci v podobě MULTISPORT karty
  • výhodná MAKRO karta pro další výhody a slevy
  • flexibilní pracovní doba pro lepší rovnováhu mezi prací a osobním životem
  • vzdělávací aktivity dle potřeby zaměstnance

co od vás očekáváme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe ve výrobním závodě
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost s vedením pracovní skupiny
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

AJ Bor BOZP den doba dodržování EU flexibilní hledám inzerát IT kandidát manager mistr nabídka nabídka práce náplň práce nová odměňování odměny odpověď otázky OZP penzijní připojištění plán plánování podnik pojištění práce pracovní pracovní doba praxe připojištění příspěvek řízení společnost společnosti spolupráce sport stravování vedení výhody vzdělání zaměstnanec anglický anglický jazyk dovolené finanční firemní jazyk karta karty komunikační kontakt kontrola náplň osobní Ostatní penzijní personální potravinář PR průmysl řidič schopnost schopnosti stav výběr výrobní výroby zaměstnanecká závod zkušenost životní