Pracovník podpory elektronického bankovnictví

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Hradec Králové
Firma Go Digital! s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Rozšiřujeme tým!
Hledáš práci, kde se naučíš něco nového? Baví tě radit lidem? Jsi komunikativní slovem i písmem? Tak pojď k nám!

KOHO HLEDÁME?

Nového kolegu/kolegyni, která s námi bude poskytovat zákaznický servis k příchozím dotazům. Dotazy k nám chodí telefonicky i písemně, cílem je vždy orientace na dotaz a jeho odbavení. Buď si hned s dotazem poradíš, protože budeš od nás řádně proškolen nebo zprostředkuješ odpověď přes příslušná oddělení. Všemu tě naučíme! Téma dotazů se točí okolo elektronického bankovnictví, kdy si klienti neví rady např. s přihlášením nebo s dvoufázovým ověřením.

CO POŽADUJEME?

Máš maturitu? Máš uživatelskou zkušenost s elektronickým bankovnictvím? Tak nám pošli kontakt na sebe a rádi se ozveme a domluvíme setkání, kde pozici blíže představíme. Pokud se domluvíš anglicky, tak to je veliká výhoda. Pokud ne, není překážkou. Důležitá je pro nás tvoje chuť komunikovat s lidmi. Praxe v písemné i slovní komunikaci výhodou, nikoliv podmínkou. Rádi doplníme náš tým o někoho, kdo je ochotný směnovat a vyhovuje mu flexibilní pracovní doba.

CO NABÍZÍME?

Různorodou pracovní náplň, kde se určitě nebudeš nudit. Zajímavé finanční ohodnocení, benefity, stravenky, 25 dní dovolené a přihodíme i 5 dní sick days. Atraktivní téma bankovnictví navíc zajistí, že díky školení si rozšíříš obzory. Nechybí ani možnost práce z domu, a to již po prvním měsíci školení.

Chceš se přidat do našeho týmu? Určitě se ozvi i v případě dotazů, jsme připraveni se ti věnovat!

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena