PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - Řepov

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Řepov
Firma Wienerberger s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 35.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?

Hledáme kolegu na pozici provozního zámečníka pro výrobní závod v Řepově u Mladé Boleslavi.

NÁPLŇ PRÁCE

Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba strojních zařízení, opravy výrobních linek, analýza problémů a jejich odstranění v rámci preventivní údržby. Úzká spolupráce s provozním elektrikářem. Ochota zaskakovat za kolegy ve výrobě – cca 15 % pracovní náplně v roce.

  • Baví Vás diagnostika chyb a následné odstranění poruch?
  • Jste ochotný převzít odpovědnost za chod linky?

OČEKÁVÁME

  • výuční list
  • obor zámečník, opravář zemědělských strojů výhodou
  • technické myšlení a zručnost
  • znalost svařování (obloukem a plamenem) výhodou

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení 35‘000 – 45‘000 Kč (dle praxe a zkušeností)
  • práci na ranní směny po – pá 6:00 – 14:30, v případě občasného střídání ve výrobě směnný nepřetržitý režim (zástup za dovolené, směny v závislosti na umístění – 8 nebo 12 hod. směny, ranní, odpolední, noční)
  • práci v tradičním a úspěšném cihlářském průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností navazujícího zaměstnání na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti
  • množství benefitů společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Informace o společnosti

Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.