PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - Řepov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Řepov
Firma Wienerberger s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Chcete se stát posilou úspěšného týmu?
Hledáme kolegu na pozici provozního zámečníka pro výrobní závod v Řepově u Mladé Boleslavi.

NÁPLŇ PRÁCE
Náplní práce nového kolegy bude preventivní údržba strojních zařízení, opravy výrobních linek, analýza problémů a jejich odstranění v rámci preventivní údržby. Úzká spolupráce s provozním elektrikářem. Ochota zaskakovat za kolegy ve výrobě – cca 15 % pracovní náplně v roce.

  • Baví Vás diagnostika chyb a následné odstranění poruch?
  • Jste ochotný převzít odpovědnost za chod linky?

OČEKÁVÁME

  • výuční list
  • obor zámečník, opravář zemědělských strojů výhodou
  • technické myšlení a zručnost
  • znalost svařování (obloukem a plamenem) výhodou

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení 35‘000 – 45‘000 Kč (dle praxe a zkušeností)
  • práci na ranní směny po – pá 6:00 – 14:30, v případě občasného střídání ve výrobě směnný nepřetržitý režim (zástup za dovolené, směny v závislosti na umístění – 8 nebo 12 hod. směny, ranní, odpolední, noční)
  • práci v tradičním a úspěšném cihlářském průmyslu
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností navazujícího zaměstnání na dobu neurčitou v případě oboustranné spokojenosti
  • množství benefitů společnosti – 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, příspěvky na penzijní připojištění 1500Kč/měs., zaměstnanecké slevy na produkty, příspěvky na stravování, příjemné pracovní prostředí, nápoje na pracovišti, firemní akce, právní poradenství, aj.

Informace o společnosti
Společnost Wienerberger s.r.o. působí v České republice od roku 1992 a patří do skupiny Wienerberger AG, která představuje největšího světového výrobce cihel. Po začlenění společnosti Tondach v roce 2015 se společnost Wienerberger stala také největším výrobcem keramických střešních krytin v České republice. Současně je koncern Wienerberger leaderem střešních krytin v Evropě.

  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
dnešní
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Přátelské prostředí
dnešní
  • Nový Bydžov
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Ústí nad Orlicí
  • Jana Štanglerova
  • 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. srpna

DoDo Czech s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Marie Havlová, Plastiform s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HR Direct s.r.o., Česká pošta, s.p., SH Job Partners s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., KAMAX s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Praha, Markmont, s.r.o., Jitka Poláková, Trenkwalder a.s., BIOPOL paints s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., Etimos Human s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., MALDECOR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., RAVAFOL CZ s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., safemed medical devices s.r.o., PATOK a.s., CentralWork s.r.o., LABE WOOD s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Klempíř / Klempířka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 9 - Satalice, Dobrovice, Mladá Boleslav, Kosmonosy, Bakov nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Milovice, okres Nymburk, Nymburk, Hlavenec, Paceřice, Jičín, Český Dub, Čelákovice, Hodkovice nad Mohelkou, Třebestovice, Poděbrady, Okřínek, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Poříčany, Zápy, Mělník, Liberec, Český Brod, Tuklaty, Jablonec nad Nisou, Stará Paka, Brniště, Nová Paka, Štětí, Nový Bydžov

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ akce analýza benefit Boleslav Bor den elektrikář EU event hledám hodnocení IT možnost na dobu neurčitou náplň práce NDA nepřetržitý nové odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění pojištění poradenství práce pracovní pracovní prostředí právní poradenství praxe prostředí připojištění režim řízení směny SOU spokojenost společnost společnosti spolupráce stabilní stravování svařování zámečník zaměstnanec zaměstnání znalost Zruč člen dovolené firemní informace kov linky list myšlení mzdové na dobu na dobu určitou na pracovišti náplň náplně obor opravář opravy penzijní PR pracovní náplně právní problém průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí případ příspěvky rok spokojen stav stroj technické tým údržba umístění v roce výrobní zaměstnanecké závod země zemědělský zkušenost