- 30 000 – 59 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
Rozšiřujeme náš tým v centru v Hradci Králové!
Máš zájem připojit se do našeho týmu? Odpověz si na tyto otázky:
Hledáš stabilní práci?
Máš maturitu?
Jsi komunikativní a umíš dobře česky?
Zvládáš práci na PC?
4x ANO? Pak máš předpoklady, stát se naším superhrdinou!
Hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni, která s námi bude poskytovat zákaznický servis k příchozím dotazům. Dotazy k nám chodí telefonicky i písemně, cílem je vždy orientace na dotaz a jeho odbavení. Buď si hned s dotazem poradíš, protože budeš od nás řádně proškolen nebo zprostředkuješ odpověď přes příslušná oddělení.
Pozice je vhodná pro absolventy. Všemu tě naučíme!
Téma dotazů se točí okolo bankovnictví, kdy si klienti neví rady např. s přihlášením nebo s dvoufázovým ověřením.
Termín nástupu a forma pracovní smlouvy dohodou.
Zaujala tě naše pracovní nabídka? Tak neváhej, napiš nám na sebe kontakt a přijď se přesvědčit.
Těšíme se na tebe!

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.