Volné místo ve firmě Stokvis Promi s.r.o.

Referent/ka zákaznického servisu

Pracovní poměr práce na plný úvazek, zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita U Trati 216, Dobrovíz, 252 61
Firma Stokvis Promi s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1), Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 34.000 – 37.000 Kč

O nás

Stokvis Promi s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na specifické obory, kde působí jako zpracovatel, smluvní výrobce a globální logistický partner pro samolepicí a další flexibilní materiály. Takové zaměření, široký sortiment, úzká spolupráce se zákazníky a současně rozsáhlá zkušenost v inženýrské oblasti a technologiích společně poskytují řešení splňující očekávání zákazníků od technických parametrů, nákladů, souladu s technickými a kvalitativními normami, po snadné a efektivní použití v konečné aplikaci.

Přední dodavatel samolepicích, pěnových a akustických materiálů nejenom pro automobilový průmysl, společnost Stokvis Promi s.r.o., hledá nového kolegu/kolegyni do svého týmu:

Náplň práce:

  • vkládání objednávek zákazníků do systému
  • vyjednávání dodávek
  • potvrzování objednávek zákazníkům
  • fakturace a expedice
  • komunikace se zákazníky
  • administrativní podpora oddělení zákaznického servisu
  • zpracování analýz dle pokynů nadřízeného
  • znalost Navision výhodou

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se
  • dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word, Outlook)
  • schopnost řešit samostatně problémy
  • organizační a komunikační schopnosti
  • angličtina - aktivní komunikace se zákazníkem

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v úspěšné mezinárodní firmě
  • příspěvky na stravování, kafetérie, sick days
  • příjemné přátelské pracovní prostředí
  • svoz z Prahy
  • 5 týdnů dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

administrativní angličtina auto automobil IT komunikace mezinárodní mobil Most náplň práce nové odpovědnost pečlivost podpora práce pracovní pracovní prostředí prostředí samostatnost sick day společnost stravování vyjednávání vzdělání znalost administrativní podpora automobilový průmysl dovolené komunikační materiál nadřízené náplň národní oddělení PC PR problém průmysl přátelské příjemné příspěvky servis schopnost schopnosti systém tým zákazník