Volné místo ve firmě JOBSTART s.r.o.

Referent Zákaznického Servisu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Bydžov
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOBSTART s.r.o.

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v Praze. Naší misí je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.

Co od Vás očekáváme:

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost v okolí Nového Bydžova, pro kterého hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici (logistika, nákup, zákaznický servis, apod.)
  • anglický jazyk – znalost min. B2 (každodenní použití)
  • další jazyk výhodou
  • dobrá znalost MS Office, znalost SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost

Náplň práce:

  • zpracování objednávek zákazníků
  • kontrola a zadávání dat do systému
  • komunikace se zákazníky (telefonicky, mailem)
  • vyřizování reklamací
  • hlídání skladových zásob, koordinace přeprav
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • hlídání termínů plnění objednávek

Nabídka:

  • zázemí významné mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího rozvoje
  • příjemný kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • široká škála zaměstnaneckých benefitů
  • nástup možný ihned

  • Kolín
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Hrochův Týnec
  • NIKA Logistics a.s.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 25. března
  • Odolena Voda
  • Manpower
Zveřejněno: 30. července

HOFMANN WIZARD s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., Šmídl s.r.o., AJK CZ s.r.o., Crocodille ČR, MAXIN'S People Czech, s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., J 4 s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Správa železnic, státní organizace, XXXLutz, OBB stavební materiály, spol. s r.o., Transport Cargo Express s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INTERM Spedition s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., UBC s.r.o., EKOLSERVIS s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Explosia a.s., ForCamping s.r.o., ARAMARK, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Zemědělské obchodní družstvo Roztoky - Kruh, Zenit, spol.s r.o., Expedo s.r.o., VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., Mosolf Automobillogistik s.r.o., AUTOROZVODY s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., NOVPLASTA CZ, s.r.o., C.S.CARGO a.s., ZDAR, a.s., HR Direct s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., Plastiform s.r.o., Futurum personal s.r.o., DISPONERO s.r.o., Česká pošta, s.p., HYGOTREND, s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., Aktiv Look s.r.o., AGRA GROUP a.s., Agropodnik Humburky, a.s., Zdeněk Tomášek s.r.o., HÁLA TRUCK, s.r.o., Cong Phong Nguyen, ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s., Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s., JARO Česká Skalice, s.r.o., CARTECHNIK TRADE s.r.o., Tree Logistic, s.r.o., GTA CZ s.r.o., PECARA - TRANS s.r.o., SIVOKA stavby s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Specialista / specialistka IT, Manažer / manažerka nákupu, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Prodejce / prodejkyně vozů, Vodárenský specialista / specialistka, Vodárenský technik / technička, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Shift leader / Vedoucí směny

Mladá Boleslav, Starý Vestec, Celá ČR, Roudnice, Žiželice, okres Kolín, Cerekvice nad Bystřicí, Staré Ždánice, Předměřice nad Labem, Jičín, Hradec Králové, Stéblová, Ovčáry, okres Kolín, Nová Paka, Poděbrady, Pardubice, Kolín, Nymburk, Roztoky u Jilemnice, Kutná Hora, Čáslav, Tuněchody, Chrudim, Dobrovice, Dolní Roveň, Semily, Řepov, Slatiňany, Česká Skalice, Týniště nad Orlicí, Hrochův Týnec, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou, Turnov, Kosmonosy, Benátky nad Jizerou, Český Brod, Nasavrky, okres Chrudim, Uhlířské Janovice, Nový Bydžov, Kosičky, Chlumec nad Cidlinou, Nechanice, Nové Město, Mžany, Ostroměř, Vyšehněvice, Hořice, okres Jičín, Nemyčeves

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

AJ benefit Bydžov den hledám hlídání hodnocení IT komunikace mezinárodní možnost nabídka náplň práce nové Office ohodnocení plnění požadavky práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí reklama rozvoj sklad společnost společnosti spolupráce telefon vzdělání zaměstnanec znalost anglický anglický jazyk finanční jazyk kolektiv komunikační kontrola koordinace logistik logistika náplň národní oddělení Ostatní PR příjemný rok řidič servis schopnost schopnosti systém termín výrobní zákaznický servis zákazník zaměstnanecký