Hledáme lidem práci Manpower

Technik – pouze ranní směna

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Firma, která zajištuje více jak 90 % opravy počítačů, notebooků a telefonů hledá do svého tým parťáka/parťačku. Těšit se můžete na skvělé benefity, kamarádský kolektiv, příjemné a čisté pracovní prostředí.

Místo výkonu práce: Brno - Černovice.

Popis pozice:

Diagnostika, opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky a mobilní telefony.

Profil kandidáta:

  • Ukončené středoškolské vzdělaní v oboru IT/elektrotechniky
  • znalost elektrotechnických komponentů včetně schémat (elektrotechnické vzdělání)
  • zkušenosti s opravami
  • znalost fungování PC

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 32 000 Kč (pokud budete mít větší zkušenosti z obdobných pracovních pozic lze nabídnout i vyšší mzdu)
  • 25 dnů dovolené, 3 dny volna ročně navíc po odpracovaných letech
  • Po zkušební době 1 sick days
  • Bonus ve výši 3 000 Kč (po uplynutí zkušební doby) za nástup
  • Měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu Sodexo
  • Firemní školka pro děti zaměstnanců
  • Firemní posilovna, která je dostupná i o víkendu (i pro rodinné příslušníky)
  • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč
  • Firemní kantýna (možnost zakoupit snídaně i obědy)
  • Kurzy cizích jazyků na pracovišti
  • Kurzy pro postup na lepší pracovní pozice

Pokud Vás naše pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Těšíme se na Vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie

  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Blatno, Louny
  • JACER - CZ, a.s.
  • 21 500 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Holešov
  • Město Holešov
  • 26 600 – 37 170 Kč
  • Mohelnice, Šumperk
  • Duy Hoang Van
  • od 21 300 Kč
  • Česká Lípa
  • Krajské ředitelství policie Libereckého…
  • 19 500 – 27 260 Kč
  • Jevišovka
  • SENIORPROJEKT s.r.o.
  • 34 000 – 39 000 Kč
  • Jevišovka
  • 36 000 – 43 000 Kč
  • Břeclav
  • UEG s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč

O2 Czech Republic a.s., 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Jobs Contact Personal, s.r.o., FRIGERA s.r.o., PTF financial s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Multi-VAC spol. s r.o., Věra Pietrasová, HOFMANN WIZARD s.r.o., ENERG-SERVIS a.s., HANYA corporation s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., EBIS, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Projektový / projektová manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektronik / Elektronička

Brno, Modřice

Trainee program – první práce pro absolventy

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

AJ benefit benefity bonus Bor Brno Černovice elektro elektrotechnik firma HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy místa místo mobil možnost mzda paušál postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní pozice pracovní prostředí pro rodinné příslušníky prostředí příspěvek sick day SOU společnost společnosti stravenkový paušál školka technik telefon Týn uchazeč víkend výkon vyšší vzdělání zaměstnanců zkušenosti znalost životopis daně dny doby dovolené firemní jazyk kolektiv kov měsíční místo výkonu práce mobilní na pracovišti navíc obor oprava opravy PC počítač PR profi příjemné případ příslušník přístup směna technické technický techniky test tým volna volná pracovní místa zkušební zkušenost