- 35 000 – 45 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy

Patříme mezi přední výrobce nejen balených baget a sendvičů v Evropě. Náš výrobní závod v Žiželicích nad Cidlinou patří mezi nejmodernější potravinářské provozy. Z pěti distribučních center ve třech zemích denně zásobujeme napřímo většinu našich zákazníků. Ten, kdo chce v práci dělat skutečně na nových věcech, má vášeň pro detail a nechce si jen odfajfknout kolonku v životopise, je možná už tak trochu náš člověk.
Hledáme:
Orientuješ se v IT, baví Tě komunikace s lidmi a řešení uživatelských problémů? Máš rád/a inovace a skvělými nápady se jenom hemžíš? Máš rád/a bagety Crocodille nebo občas zajdeš do Bageterie Boulevard? Hledáš práci, kde není kariérní růst jen prázdná fráze?
Odpověděl/a jsi ANO na naše otázky? Pak hledáme právě Tebe, jako dalšího člena do naší IT partičky.
Čeká Tě zajímavá a zodpovědná práce v týmu profesionálů, kdy Tvojí hlavní odpovědností bude podílet se na fungování interního helpdesku pro více, než 300 uživatelů a spolupracovat při vývoji interních systémů.
Náplň práce:
Požadujeme:
Nabízíme:

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.