Hledáme lidem práci Manpower

*** IT Síťový Inženýr - rodinný tým&skvělé podmínky ***

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nadnárodní korporace, která má svoje hlavní sídlo na Tchaj-wanu, má mimo jiné své pobočky i u nás, v Praze, Pardubicích a Kutné Hoře.V Pardubickém kraji zastupuje čestné místo největšího a nejlepšího zaměstnavatele v Pardubickém kraji a daří se opravdu na všech rovinách, jakožto umístění v první desítce největších firem v ČR co do výše obratu. A právě do takovéto úspěšné firmy hledáme odborníky z IT oblasti, konkrétně máme volné místo pro IT síťového inženýra - srdečně zveme na pohovor jak juniory, tak seniorní specialisty - lokalita Pardubice.

Popis pozice:

Váš denní chléb:

  • * Denní podpora uživatelů, řešení problémů
  • * Instalace, podpora a údržba nového hardwaru a softwaru pro síťovou infrastrukturu (většinou založené na základě Cisco network)
  • * Přidělování síťových zdrojů, sledování využití sítě
  • * Analýzy a řešení závad
  • * Provádění rutinních preventivních opatření, zavádění, udržování a monitorování sítí
  • * Denní/odpolední směny + občasný pohotovostní režim

Profil kandidáta:

Jaké znalosti je potřeba mít:

  • * Znalosti budou hodnocené dle seniority, případně juniority
  • * Ocenili bychom úspěšné absolvování Cisco Network Academy nebo platnou síťovou certifikaci např. CCNA+ - není ale nutnost, u juniorů neočekáváme
  • * Základní znalost IT sítí
  • * Zkušenosti s řešením problémů
  • * Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • * Kreativita, týmovost, samostatnost, ochota učit se novým věcem
  • * Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Naše nabídka obsahuje:

  • * při občasném přejíždění mezi Pardubicemi a Kutnou Horou budete využívat firemní elektromobily :)
  • * 3000,- ročně na benefity (jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, a nebo si vyberte úplně něco jiného...)
  • * 5 týdnů dovolené
  • * Nově vybudované Fitness centrum hned vedle místa pracoviště
  • * Skvělý, menší, rodinný kolektiv
  • * Zvýhodněný T-mobile program pro zaměstnance i příbuzné od 11,-
  • * Benefitní program

  • Chrudim
  • ASAP IT CREW s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. února
  • Německo
  • Dünkel & Keller Personalservice GmbH
  • 1 956 €
Zveřejněno: 14. května
  • Německo
  • 1 956 €
  • Karlovy Vary
  • DISPOSERVIS s.r.o.
  • 115 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
  • Písek
  • Beroun
  • Otovice, Karlovy Vary
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Tábor
  • Letňany, Praha
  • INFITEAM s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Český Těšín
  • TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s. r. o.
  • od 20 000 Kč
  • Hodonín
  • Air Technology s.r.o.
  • Mukařov, Praha-východ
  • MASO UZENINY PÍSEK, a.s.
  • Nové Město, Praha
  • Solara business company s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. května
  • Litvínov
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • JELÍNEK - výroba nábytku s.r.o.
  • 18 000 – 27 000 Kč
  • Lišov, České Budějovice
  • CORAX spol. s r.o.
  • 6 700 Kč

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

AJ angličtina benefit benefity Bor ČR den dění elektro event hlavní hledám inženýr IT kandidát kraj kurz listy místa místo mobil Most nabídka náplň práce nové obsah Pardubice pec plat pobočky podmínky podpora pohovor pozice práce pracoviště pro zaměstnance režim samostatnost sledování směny specialist zaměstnavatel zkušenosti znalost znalosti analýzy anglické CAD centrum dovolené firemní firmy instalace jazyk kolektiv kov kreativita list lokalita náplň národní oblast oblasti odbor PR problém profi program případ řešení řešení problémů tým údržba umístění uživatel volné místo výše zdroj zkušenost