Hledáme lidem práci Manpower

Práce ve výrobě. Skvělé mzdové podmínky.  Mošnov

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidejte se do úspěšného týmu operátorů výroby ve firmě, které na Vás opravdu záleží. Získejte zkušenosti u špičky ve výrobě plastových dílů pro Automotive a to za nadstandardních mzdových podmínek.

Popis pozice:

Náplň práce:
výroba předních světlometů a zadních svítilen do automobilů
řešení problémů během výrobního procesu
dodržování pravidel přehledné a čisté výroby
kompletace a finalizace výrobků

Profil kandidáta:

Požadavky:
ochota pracovat v třísměnném provozu
schopnost pracovat ve výrobě - zkušenosti z výroby výhodou
manuální zručnost

Nabízíme:

Nabízíme:
• výdělek až 23.000kč
• stabilní práci s možností přestupu do kmenového stavu
• doprava do zaměstnání zdarma
• 20 dnů dovolené, protože odpočívat musí každý
• moderní a čisté pracovní prostředí
• příspěvek na závodní stravování, stravenky v hodnotě 60kč
• přátelské a neformální pracovní prostředí

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Express Freight TRANSPORT s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • KAŠ - spol. s r. o.
  • od 55 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Ostrava
  • JOB FACTORY s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Ostrava
  • DOLOPA Trans s.r.o.
  • 26 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Ostrava
  • CUBITrans CZ s.r.o.
  • 37 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Ostrava
  • od 65 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
Zveřejněno: 12. března
  • Ostrava
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Ostrava
  • VÍTKOVICE HAMMERING a.s.
  • 29 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Petřvald, Karviná
  • Ptáček TRANSPORT s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. února
  • Děhylov
  • OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o.
  • od 50 000 Kč
  • Děhylov
  • od 40 000 Kč
  • Strašnice, Praha
  • K.A.L.T. Pneu a.s.
  • 15 000 – 22 000 Kč
  • Hradec Králové
  • JIPAST akciová společnost
  • 18 000 – 23 000 Kč
  • Soběslav
  • ENVI-PUR, s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Tlustice
  • DAGRO Automotive s.r.o.
  • 18 900 – 21 900 Kč
  • Opava
  • ZLATÝ ČASY MEZI TRHY s.r.o.
  • od 81 Kč / hod

Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Comac jobs s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Granex Autodíly, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, DOSI Transport s.r.o., Radim Glonek s.r.o., Express Freight TRANSPORT s.r.o., V-NASS, a.s., Easy Logistics, s.r.o., STEP Trans s.r.o., Dookan Technologies s.r.o., KAŠ - spol. s r. o., JOB FACTORY s.r.o., DOLOPA Trans s.r.o., Melon s.r.o., CUBITrans CZ s.r.o., SACHS TRANS CZ s.r.o., VYKRUT zahradní služby a.s., Fast & Secure Transport s.r.o., LP Okno - Trans s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., ADIC Bohemia s.r.o., X - servis park s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., KOLOČAVA trans s.r.o., VENBAU Profi s.r.o., STASPO, spol. s r.o., Ptáček TRANSPORT s.r.o., J SPED, s.r.o., LABAMO s.r.o., Green Energy Origin Czech s.r.o., DOUBRAVAN CAR s.r.o., Tomáš Horsinka, OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o., INTRAFOR LOGISTICS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Technik / technička dopravy, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, HR specialista / specialistka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Policista / Policistka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Přijímací technik / technička

Ostrava, Rychvald, Bohumín, Petřvald, okres Karviná, Markvartovice, Orlová, Hlučín, Děhylov

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

auto automobil dodržování kandidát Lom mobil možnost náplň práce NDA nové operátor podmínky pozice požadavky práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek stabilní stravenky stravování výdělek výroba zaměstnání zdarma zkušenosti Zruč dar díl doprava dovolené mzdové mzdový náplň oprava PR problém proces profi přátelské řešení řešení problémů schopnost standard stav světlo tým výrobní výroby závod zkušenost