Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Kardiolog (M/Ž) - flexibilní forma úvazku, nadstandardní platové ohodnocení!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Lékař / Lékařka
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Rozšiřujeme tým v naší síti zdravotnických zařízení a hledáme nové kolegy pro oddělení Kardiologie. Staňte se součástí příjemného pracovního prostředí v moderních ordinacích.

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené pro plnohodnotný relax.
  • Pružné pracovní podmínky s možností výběru pracovního úvazku, ať už jde o hlavní pracovní poměr, dohodu o pracovní činnosti nebo dohodu o provedení práce - dle dohody.
  • 3 sick days pro nečekané situace.
  • Služební automobil k dispozici ve vybraných odbornostech, včetně možnosti jeho využití pro soukromé účely.
  • Finanční příspěvek na bydlení.
  • Slevy na sport a wellness pro podporu vašeho zdraví.
  • Stravenky pro pohodlné stravování.
  • Cafeteria s možností využití až do výše 6 000 Kč ročně.
  • Členské příspěvky na pokrytí nákladů spojených s registrací a členstvím v odborných komorách.
  • Možnost příspěvku na penzijní připojištění nebo životní pojištění pro zajištění budoucnosti.
  • Očkování proti chřipce.
  • Odměna za doporučení nového kolegy jako poděkování za přínos k rozvoji našeho týmu.

Náplň práce:

  • Diagnostika, léčba a prevence onemocnění srdce a cév.
  • Sledování pacientů: Pravidelné monitorování stavu pacientů, posuzování účinnosti léčby a přizpůsobování léčebných plánů podle potřeby.
  • Poradenství.
  • Spolupráce s dalšími specialisty.

Jak si Vás představujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání s odbornou specializací odpovídající výkonu daného povolání.
  • Znalost zdravotnické legislativy ČR, lékařských a ošetřovatelských standardů.
  • Vynikající schopnost komunikace a empatie ve vztahu k pacientům.
  • Praxe v oboru je výhodou.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat!

  • Nové Město, Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
dnešní
  • Praha
  • Etimos Human s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 26. dubna
  • Kobylisy, Praha
  • Gerontologické centrum
  • 15 000 – 16 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Smíchov, Praha
  • Centrum sociální a ošetřovatelské…
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Stodůlky, Praha
  • Domov třetího věku s.r.o.
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • Centrum sociálních služeb Praha 2
  • 27 000 – 33 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Praha
    Benefity:
Zveřejněno: 22. dubna

BonumFinem a.s., open recruitment s.r.o., EUC a.s., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Probační a mediační služba, Grau, Kovandová & Partners s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Sociální služby Běchovice, z.ú., Městská poliklinika Praha, Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace, Městská část Praha 8, Etimos Human s.r.o., Občanské sdružení Melius, z.s., RECRUITMENT FACTORY s.r.o., Petra Janalíková, Centrum sociálních služeb Praha 2, Randstad HR Solutions s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., Gerontologické centrum, MIKUPEX TRADE s.r.o., Dětské centrum Paprsek, safemed medical devices s.r.o., Ústav sociálních služeb v Praze 4, příspěvková organizace, Grafton Recruitment s.r.o., Domov třetího věku s.r.o., Amazing Medical, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., AKESO holding a.s., MALVÍNA - umělecká mateřská škola s.r.o., KVALIDENT s.r.o., Národní ústav pro autismus, z.ú., Domov pro seniory Dobřichovice, ARIES, a.s., JISTU recruitment s.r.o., NADĚJE, Personal integrity s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Office manager, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Oční optik / optička, Dentální hygienik / hygienička, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Laborant / Laborantka, Lékař / Lékařka, Psycholog / Psycholožka, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sanitář / Sanitářka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Vychovatel / Vychovatelka, Záchranář / Záchranářka, Zdravotní bratr / sestra, Zdravotní asistent / asistentka, Zdravotní instrumentář / instrumentářka, Personální manažer / manažerka, Pedagogický asistent / asistentka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Kurátor / Kurátorka, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Vedoucí pracovník / pracovnice, Právní specialista / specialistka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Elektrikář / Elektrikářka, Praktická sestra, Všeobecná sestra, Pracovník / pracovnice v sociálních službách, Servisní technik / technička

Praha 1 - Nové Město, Praha 8 - Libeň, Praha 2 - Vinohrady, Praha 10 - Vršovice, Praha 9 - Běchovice, Praha 5 - Smíchov, Praha 8 - Kobylisy, Praha 9 - Satalice, Praha 4 - Lhotka, Praha 5 - Stodůlky, Praha 5 - Radlice, Praha 8 - Karlín, Praha 5 - Zbraslav, Praha 10 - Záběhlice, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Kamýk, Praha 4 - Braník

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

AJ auto automobil Bor budoucnost činnost ČR den flexibilní hlavní hledám hodnocení IT komunikace listy Luže mobil možnost nabídka náplň práce NDA nemoc nové ohodnocení pec penzijní připojištění plán plat podmínky pojištění poradenství práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní podmínky pracovní poměr praxe prostředí připojištění příspěvek rozvoj řízení sick day sledování služební služební auto SOU specialist spolupráce sport stravenky stravování vedení výkon vzdělání zdraví znalost životní pojištění činnosti člen dané dar dohody dovolené finanční kontakt kov lékař lékařský list možnosti náklad náplň obor odbor odborný oddělení odměna ošetřovatel PC penzijní platové ohodnocení poměr PR pružné příjemné příspěvky schopnost situace součást standard stav tým výběr výše vztah životní