Kuchař/Kuchařka - Na doplnění týmu hledáme kolegu/kolegyni

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha  Staré Město, Praha
Firma BHG Princ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 55.000 – 65.000 Kč
Kontakt Michal Nerad, zobrazit tel. číslo

O nás

Přidej se do týmu Bauer Hotel Group – jehož podniky sídlí v nejatraktivnější části historického centra Prahy, kam hledají nové parťáky do týmu na pozici KUCHAŘ.

VYNIKAJÍCÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ.

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V BLÍZKOSTI HOTELU.

Náplň práce:

  • PŘÍPRAVA surovin na vaření,
  • odpovědnost za kvalitu, zboží, přípravu a estetickou ÚPRAVU pokrmů,
  • podílet se na PŘÍPRAVĚ naší české i mezinárodní kuchyně,
  • SPOLUPRACOVAT s ostatními kolegy v kuchyni na spokojenosti našich hostů.

Co od Vás očekáváme:

  • VYUČENÍ nebo ZKUŠENOSTI z oboru,
  • chuť na sobě pracovat, zlepšovat se, profesně RŮST a být součástí TÝMU.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • získáš PRÁCI na plný úvazek,
  • motivující MZDU obdržíš vždy v termínu (od 55.000 Kč/měsíčně),
  • budeš pracovat v přátelském a pohodovém prostředí v centru Prahy, kde jsme víc než jen KOLEGOVÉ,
  • budeme tě motivovat, jak jít za ještě lepšími výsledky, které podpoří tvůj KARIÉRNÍ RŮST,
  • získáš jídlo na směně za pár korun, odměnu až 5.000 Kč za doporučení nových kolegů, slevy 50 % do všech našich restaurací, částečně dotovanou Multisport kartu, firemní akce…

Zaujala Tě naše nabídka? Ozvi se nám, a zašli životopis. Rádi Tě uvidíme!

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát