Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme nového kolegu či kolegyni na helpdesk!

Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte novou výzvu a máte zkušenosti s prací na helpdesku? Pro zavedenou a stabilní společnost v Hranicích hledáme nového kolegu či kolegyni pro podporu na technický helpdesk!

Máte alespoň středoškolské vzdělání technického zaměření a praxi na podobné pozici?

Angličtina pro denní komunikaci není problém a jste komunikativní osobnost?

Umíte rychle a efektivně hledat informace?

Tak to hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!

Popis pozice:

Na své nové pozici budete zodpovídat za:

- technickou podporu zákazníků, příjem, řešení či přerozdělení jejich požadavků

- jednání s klienty a poskytování pomoci

- komunikaci s dalšími kolegy a odděleními firmy

Profil kandidáta:

Náš nový kolega či kolegyně musí mít:

- alespoň SŠ vzdělání technického zaměření

- angličtinu na komunikativní úrovni s denní využitím

- týmového ducha a umění komunikace

- dobré znalosti MS Excel a schopnost se rychle učit

Nabízíme:

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu, stravenky či příspěvek na stravování, týden dovolené navíc a další benefity. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!

Zaujala Vás nabídka a hledáte novou výzvu? Neváhejte se OZVAT!

  • Rokytnice nad Jizerou
  • EPRONA, a. s.
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. dubna
  • Ostrava
  • Koupelny JaS, s.r.o.
  • 18 000 – 35 000 Kč
  • Chomutov
  • 123Pizza s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Brandýs nad Orlicí
  • Ing. Bc. Leona Kmeťo
  • od 16 280 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Klášterec nad Ohří
  • od 27 000 Kč
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • ROCHUS SPOL. S R.O.
  • od 18 000 Kč
  • Prachatice
  • Základní škola a Montessori mateřská…
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 28. dubna
  • Praha
  • Sajid & Sajid s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Olomouc, Prostějov

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ angličtina benefit benefity den hledám hledat HR IT kandidát kolega komunikace kurz kurzy měření nabídka náplň práce nové pozice práce příspěvek růst společnost stabilní stravenky stravování školení týden týden dovolené navíc vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost znalosti životopis dovolené firmy informace jednání kolegyně náplň navíc oddělení osobnost pomoc PR problém profi řešení schopnost technické technický tým zákazník zkušenost