Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Stabilní Zaměstnání V Příjemném Prostředí

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nový Jičín
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč
Kontakt Veronika Matoušková, zobrazit tel. číslo

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

  • možnost nástupu IHNED
  • podpis smlouvy a vstupní lékařská prohlídka je provedena na jednom místě!

Náplň práce:

  • montáž a kompletace výrobků
  • jednoduchá obsluha výrobních strojů a zařízení
  • práce v 3. směnném provozu

Co od Vás očekáváme:

  • dobrý zdravotní stav
  • chuť do práce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • smlouva na HPP
  • placené přesčasy
  • pravidelný výplatní termín
  • odpovídající mzdu včetně bonusů
  • příspěvek na stravování
  • jednoduchou práci
  • volné víkendy

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát