Obchodní zástupce pro Střední Moravu (neomezené provize)

Lokalita Prostějov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Žůrková, zobrazit tel. číslo

Do našeho obchodního týmu hledáme šikovného obchodního zástupce. Jestli máte kladný vztah k technice (nemusíte být technický o.z. - stačí nadšení) a rádi jednáte s lidmi, staňte se naším novým farmerem/hunterem. Odměnou vám budiž třeba garantovaná mzda bez zastřešení a síla známé značky z oblasti stavebnictví.

Popis pozice:

  • Péče o stávající portfolio zákazníků + akvizice
  • Zákazníci budou především B2B z řad živnostníků a firem

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti jako obchodní zástupce
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 35-40 tisíc (garance neklesnutí po 2 roky)
  • Náborový příspěvek ke mzdě po dobu prvního roku až do výše 45 tisíc
  • Neomezené prémie z obratu a obchodní bonusy
  • Služební auto, iPhone a iPad  - vše i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zvýhodněné firemní produkty
  • Práce na dobu určitou (1 rok) s vidinou prodloužení na neurčito

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát