Inženýr kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Plzeň
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Simona Vacíková, zobrazit tel. číslo

O nás

Jsme mezinárodní výrobní společnost v oblasti automotive s velmi prestižními zákazníky. Z důvodu rozšiřování výroby hledáme do našeho moderního závodu v Plzeňském kraji odborníky v oblasti kvality. Potřebujeme Inženýry zákaznické a dodavatelské kvality.

Náplň práce:

  • zákaznická kvalita – hlavní komunikační partner pro zákazníka, správa reklamací, 8D reporty, P-FMEA, řízení akčních plánů pro kvalitu zákazníka, sledování PPAP
  • dodavatelská kvalita – podpora APAP procesu dodavatele, zajištění plnění technických a kvalitativních požadavků dodavatele, řízení oznámění od dodavatelů, sledování nákladů, přejímání a kontrola dodaného materiálu

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • min. 2 roky praxe v oblasti řízení kvality ve výrobním prostředí
  • aktivní znalost anglického jazyka podmínkou
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • praxe v automotive výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • balíček benefitů, příplatků a bonusů
  • pružná pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • skvělá možnost pracovat v rostoucí a perspektivní společnosti

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát