Jednoduchá práce ve výrobě jen ranní směna!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Liberec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 117 Kč / hod
Kontakt Personální konzultantka Liberec, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Hledáte práci na 1 směnu od pondělí do pátku? Pak hledáme právě Vás! Lze nastoupit jako letní brigádu či dlouhodobě!

Do výrobního podniku hledáme spolehlivé a pracovité pracovníky na pomocné montážní práce a oddělení elektra. Není potřeba technické vzdělání či praxe v oboru, rádi Vás zaučíme. Práce je na ranní směnu 6:30 – 15:00 od pondělí do pátek. V případě oboustranné spokojenosti možnost přechodu na hlavní pracovní poměr.

Lokalita Liberec – Rochlice, dobrá dostupnost MHD.

Nástup možný ihned nebo po domluvě.

V případě Vašeho zájmu o nabídku nám zašlete Váš životopis.

Nabízíme:

  • práce na ranní směnu
  • růst mzdy při dlouhodobé spolupráci
  • smlouva dohoda o pracovní činnosti
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • možnost častějších výplat na bankovní účet

Požadujeme:

  • věk 18 let a více
  • manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
  • ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem
  • čistý trestní rejstřík

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát