Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce ve výrobě jen ranní směna!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 117 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hledáte práci na 1 směnu od pondělí do pátku? Pak hledáme právě Vás! Lze nastoupit jako letní brigádu či dlouhodobě!

Do výrobního podniku hledáme spolehlivé a pracovité pracovníky na pomocné montážní práce a oddělení elektra. Není potřeba technické vzdělání či praxe v oboru, rádi Vás zaučíme. Práce je na ranní směnu 6:30 – 15:00 od pondělí do pátek. V případě oboustranné spokojenosti možnost přechodu na hlavní pracovní poměr.

Lokalita Liberec – Rochlice, dobrá dostupnost MHD.

Nástup možný ihned nebo po domluvě.

V případě Vašeho zájmu o nabídku nám zašlete Váš životopis.

Nabízíme:

  • práce na ranní směnu
  • růst mzdy při dlouhodobé spolupráci
  • smlouva dohoda o pracovní činnosti
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • možnost častějších výplat na bankovní účet

Požadujeme:

  • věk 18 let a více
  • manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost
  • ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem
  • čistý trestní rejstřík

  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Tachov
  • BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 13. července
  • Český Dub
  • ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
  • 10 000 Kč
  • Holešovice, Praha
  • EP ENERGY TRADING, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zaměstnanecké akcie
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 15. června
  • Ostrava
  • Liberty Ostrava a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT CZ a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

bankovní Bor činnost dohoda hlavní hledám IT Liberec Most možnost mzdy náplň práce plat podnik práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní prostředí pracovník praxe prostředí růst samostatnost smlouva spokojenost vzdělání Zruč životopis činnosti kolektiv kov lokalita náplň obor oddělení poměr pomoc PR přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí případ směna spokojen technické tým výrobní