Práce na letišti v Amsterdamu - doporučujeme!

Rádi byste na nějaký čas vycestovali za prací do zahraničí, ale obáváte se kvality a věrohodnosti pracovních nabídek a raději se do výběrového řízení nepouštíte? Pak je tu pro vás nabídka práce, v které žádné ale hledat nemusíte. Získáte zajímavou práci, zkušenosti a praxi, rozšíříte si jazykové, profesní i kulturní znalosti. Navíc budete obohaceni o nezapomenutelné zážitky, navážete nová přátelství a v neposlední řadě si vyděláte zajímavé peníze v pohodové atmosféře vlídného Amsterdamu, s typickou architekturou a bohatou historií.

Jedná se o nabídku práce na mezinárodním letišti Schipol v Amsterdamu pro významné logistické společnosti Aviapartner, Menzies, Servisair a AMS Aviation Concepts. Tuto nabídku práce možná již znáte z minulosti jako letní prázdninovou brigádu. V současnosti se ale nabídka rozšířila i o dlouhodobou spolupráci v rámci celého roku.

O co jde?

Náplně práce, spočívá v zajištění provozu logistiky zavazadel a nákladu v letecké dopravě, což zahrnuje odbavování letadel (zajištění, označení) a zavazadel, vykládku a nakládku zavazadel.

Ubytování a doprava do práce

Ubytování pracovníků je zajištěno v nizozemském domě na vlastní náklady. Vybavení domů je přizpůsobeno počtu ubytovaných pracovníků tak, aby byl zajištěn dostatečný komfort pro každého ubytovaného.

Dopravu do práce a z práce pracovníkům zajišťují čeští koordinátoři zdarma. Pokud by tento způsob dopravy nebo ubytování z jakéhokoli důvodu nevyhovoval, lze si tyto služby zajistit individuálně.

Odměna

Odměna je vyplácena týdně na bankovní účet, spolu s ní dostanete mzdovou pásku. Noční směny, víkendy a svátky jsou finančně značně zvýhodněny, protože zaměstnanci za ně dostanou zaplaceno od 125 procent do 150 procent základní mzdy. V Nizozemsku se mzda podle zákona stanovuje dle věku. Dále také hraje roli skutečnost, pro kterou firmu budete pracovat, neboť u každé společnosti se mzda liší. V tabulce uvedené níže najdete mzdy pro jednotlivé zaměstnavatele, u kterých vám výše uvedené společnosti mohou práci zprostředkovat. Jak sami vidíte, mzda je závislá na mnoha faktorech, proto nejde přesně říct, kolik si vyděláte peněz. To závisí na počtu odpracovaných hodin, vašem věku a zaměstnavateli. Obecně se ale dá říci, že si můžete vydělat kolem 1000 až 1600 euro měsíčně, což při aktuálním kurzu odpovídá cca 27 000 Kč až 43 200 Kč. Vlastníte-li řidičský průkaz, můžete si užít řízení mezi letadly a převážet pracovní skupiny ve svěřeném voze za jednorázový příplatek.

Důležité! Zprostředkování zaměstnání dle výše uvedeného je zcela bez poplatku.

PŘIHLÁŠKY najdete zde: http://www.jenprace.cz/amsterdam-letiste-schiphol-logistika-zavazadel-a-carga-2014-2015-zahranici

Publikováno: 6. 3. 2015

Komentáře ke článku

Toplist