5 důvodů, proč je skvělé začít si něco s kolegou

Často se mluví o tom, jak je nevhodné začínat si něco s někým z práce. Všimněte si, že to většinou říkají ti, kteří nikoho nemají, nebo jsou ve svém vztahu nespokojení. Ve skutečnosti je sbalit kolegu nebo kolegyni fajn a ještě to skrývá mnoho výhod.

Popřemýšlejte nad nimi!


zdroj: careertipster.com

1. V práci teď budete „IN“

Do okamžiku než jste navázali s někým z práce poměr, o vás nikdo nevěděl. Teď jste zváni na všechny večírky, které jsou mezi zaměstnanci pořádány. Nikde holt už nesmíte chybět!

2. Budete osvobozeni od otázky: „Jak ses měl/a v práci?“

Však víte, o čem je řeč. Přijdete domů ztrhaní jak psi a nemáte už ani sílu dlouze odpovídat na to, jaké to dnes bylo v práci. Takhle jste oba na stejné lodi a máte klid.

3. Sex na firemním večírku

Blíží se firemní večírek a vy doufáte, že se s nějakou kolegyní či kolegou zadaří. Teď můžete být v klidu. Svůj protějšek už máte, takže se můžete vysmát všem nadrženým, kteří mají smůlu.

4. Zjednodušený kariérní postup

Pokud sbalíte někoho z vyšších míst, je dost pravděpodobné, že v blízké době budete povýšeni. Postupem času můžete šéfovat celému svému oddělení (ano, i když na to nemáte vzdělání).

5. Společné dárky pro kolegy

Také vám přijde, že pořád někdo něco slaví a už nevíte, kde máte brát nápady na dárek? Když jste dva, můžete kolegům dávat společné dárky a jenom se svezete. 

Pokud byste už rádi zamířili do jiného kolektivu a poznali opět nové kolegy a kolegyně, můžete se zde rovnou porozhlédnout po volných pracovních pozicích :-) .

Publikováno: 30. 9. 2015

Komentáře ke článku

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist