Najděte práci ihned! Vybírejte z 25 640 nabídek
1

Nejprve se registrujte nebo se přihlaste

2

Vytvořte si životopis a vyplňte pracovní preference

3

Začněte vyhledávat nabídky pomocí umělé inteligence

jenPrace.cz - Nová práce ihned!

Nebaví vás pokaždé vyplňovat políčka?

nebo k účtu JenPráce.cz a mějte veškeré formuláře předvyplněny.

Chcete zobrazit pracovní nabídky pomocí umělé inteligence?
Dodržte výše uvedené kroky a prozkoumejte možnosti, které vám AI nabízí.

Nabídky práce v Hrádku nad Nisou pro profesi „Technik / technička IT“ (0 inzerátů)

Hledáte práci v „Hrádek nad Nisou“? Město nabízí široké spektrum pracovních příležitostí především v odvětvích lehkého průmyslu, logistiky a služeb. Běžná pracovní místa zahrnují výrobní operátory, skladníky a řidiče, technické profese, administrativu i pozice v zákaznickém servisu. Pro uchazeče jsou zde dostupné jak klasické zaměstnání na plný úvazek, tak brigády nebo směnné provozy. Na lokalizované pracovní nabídky tu reagují lidé, kteří hledají stabilitu i možnost profesního růstu v menších i středně velkých týmech.

Hrádek nad Nisou působí přívětivě a prakticky pro život i práci. Město se vyznačuje kompaktní zástavbou, dostatkem základních služeb, škol a sportovních možností, přitom je obklopené přírodou, která láká ke krátkým výletům po práci. Denní dojíždění je pohodlné díky dobrému silničnímu a veřejnému spojením, takže nabídky zaměstnání osloví jak místní, tak lidi z širšího regionu, kteří preferují klidné zázemí blízko městských služeb.

Z profesního pohledu má Hrádek nad Nisou silné postavení v logistice a drobném průmyslu, což vytváří stabilní poptávku po kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovních silách. Město funguje jako lokální centrum pro obchodní a servisní sítě, podporuje řemeslné živnosti a drobné podnikání, a tím generuje rozmanité pracovní nabídky. Pro ty, kdo hledají zaměstnání s dostupnou infrastrukturou a možností postupného rozvoje, představuje Hrádek atraktivní volbu.

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Plzeň, Ostrava, Praha, Nové Město, Praha, Vršovice, Praha, Liberec, České Budějovice, Pardubice, Hradec Králové, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Technik/čka IT je odborník v oblasti informačních technologií (IT). Jedná se o profesionála, který má znalosti a dovednosti pro správu, údržbu a podporu IT infrastruktury a systémů v organizaci. Převážně se specializuje na různé oblasti IT, jako jsou síťové systémy, hardwarová zařízení, operační systémy, databáze, bezpečnostní opatření a podobně.

Mnoho techniků IT má bakalářský nebo magisterský titul v oblasti informatiky, informačních technologií, elektroniky nebo příbuzných oborů. Vzdělání poskytuje základní teoretické znalosti a dovednosti v oboru. Certifikace od renomovaných výrobců a organizací IT, jako je Cisco, Microsoft, CompTIA, VMware, mohou poskytnout důkaz o specializovaných znalostech a dovednostech v konkrétních oblastech IT. Praxe v oboru je velmi často žádoucí. Pracovní zkušenosti mohou zahrnovat stáže, praxi nebo předchozí zaměstnání v oboru IT. Praktické zkušenosti poskytují hlubší porozumění a dovednosti v reálných pracovních situacích. IT odborník musí mít znalosti o hardwarových zařízeních, jako jsou počítače, servery, směrovače, přepínače a další periferní zařízení. Měl by být schopen diagnostikovat a řešit problémy s hardwarovým vybavením. V neposlední řadě je znalost základních bezpečnostních principů a postupů důležitá pro ochranu informací a dat v organizaci. IT inženýr by měl mít povědomí o zranitelnostech, škodlivém softwaru, zabezpečení sítí a správě přístupových práv.

IT specialista může pracovat jako zaměstnanec interní IT oddělení v korporacích a velkých podnicích. Může se podílet na správě a podpoře IT infrastruktury, sítí a systémů v rámci organizace. Také může pracovat v technologických firmách, které se specializují na vývoj softwaru, hardware, cloudové služby nebo IT služby. Mohou zastávat pozici technické podpory, implementačního specialisty nebo konzultanta. IT konzultant může pracovat v poradenských firmách, které poskytují odborné služby v oblasti IT. Mohou se účastnit projektů implementace systémů, poskytovat konzultace a řešit problémy s infrastrukturou u různých klientů. Systémová administrátor může nalézt zaměstnání ve vládních organizacích, místních samosprávách, veřejných institucích a dalších veřejných sektorech. Zajišťuje správu a podporu IT infrastruktury a systémů, které slouží k poskytování veřejných služeb.

Technik IT potřebuje při nejmenším kvalitní počítač a příslušný software pro správu a podporu infrastruktury, řešení problémů a konfiguraci zařízení. Patří sem operační systém, nástroje pro diagnostiku a monitorování, správu sítě a další relevantní software. Také potřebuje přístup k diagnostickým nástrojům pro identifikaci a řešení problémů s hardwarem, softwarem a sítěmi. Patří sem například nástroje pro testování výkonu, skenování počítačů nebo analýzu chyb. Pro správu a monitorování sítě potřebuje technik v IT vhodné nástroje, jako jsou analyzátory sítě, nástroje pro správu přístupových bodů, firewallů a další síťové prvky.

Lidé, kteří mají vášeň pro technologie a IT, se často cítí unešeni prací technika IT. Mají zájem o nové technologické trendy, sledují vývoj a inovace v oboru a rádi se zapojují do implementace a správy IT infrastruktury. Technik IT často komunikuje s uživateli, kolegy a dalšími členy týmu. Pokud máte rádi interakci s lidmi, rádi pomáháte a sdílíte své znalosti, práce technika IT vám může poskytnout příležitosti k interakci a spolupráci s různými lidmi.

Zjistěte více o profesi Technik / technička IT – průměrnou mzdu a další užitečné informace.

Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav

Hmmm,

vypadá to, že v lokalitě Hrádek nad Nisou pro profesi Technik / technička IT nikoho nehledají.

Dobrá zpráva je, že jsme vybrali jiné možnosti pracovních nabídek, které pro Vás mohou být zajímavé.
Pro více pozic můžete také upravit obor nebo lokalitu.
jenparce.cz - nabídky práce

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou (27 km)
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 8. června

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

RENOMAG spol. s r.o. | RENOMAG spol. s r.o. | Rosice, Brno-venkov Rosice, Brno-venkov
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 12. června
Daňová a účetní kancelář Kuřim s.r.o. | Daňová a účetní kancelář… | Kuřim Kuřim
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 12. června
SENIOR Otrokovice,příspěvková organizace | SENIOR Otrokovice,příspěvková… | Otrokovice Otrokovice
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 12. června
UNIOS SERVIS s.r.o. | UNIOS SERVIS s.r.o. | Lipník nad Bečvou Lipník nad Bečvou
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 11. června
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | Kooperativa pojišťovna, a.s.,… | Karlín, Praha Karlín, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 10. června
Kimberly-Clark, s.r.o. | Kimberly-Clark, s.r.o. | Jaroměř Jaroměř
  • 48 306 – 56 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 10. června

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..