Volné místo ve firmě Schlieger, s. r. o.

Operátor reaktivační linky

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  U nákladového nádraží 3265/10, Strašnice, Praha, 130 00
Firma Schlieger, s. r. o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

Schlieger, s. r. o.

Kompletujeme elektrárny a jsme výrobci tepelných čerpadel. Máme vlastní, dobře zásobené sklady. Jsme jasná jednička na trhu. Máme za sebou přes 11 tisíc realizací. A každý den přibývají další. Montáž i servis zajišťují naše vlastní profi týmy.

Vstup do budoucnosti energetiky s námi! Jsme inovativní firma, která se specializuje na tepelná čerpadla a fotovoltaické systémy. Nabízíme špičkové technologie, udržitelnost a nezávislost na fosilních palivech. Přidej se k našemu týmu a pomoz nám měnit svět energií!

Náplň práce:

  • Tvým cílem bude v první řadě budovat komunitu spokojených zákazníků.
  • Komunikujeme s našimi zákazníky a snažíme se jim zpříjemnit pocit, ze zanechání poptávky u naší společnosti.
  • Tvým úkolem bude jim co nejlépe pomoci a najít ideální řešení pro naplánování schůzky našemu obchodnímu zástupci.
  • Klademe velký důraz na digitalizaci a automatizaci (každý si rád ušetří práci :-) ) a budeme rádi za každý nápad.
  • Nejčastěji budeš komunikovat přes telefon, ale určitě využiješ i e-mail a chat.

Co od Tebe očekáváme:

  • KOMUNIKATIVNOST - předání těch správných informací správným způsobem je základ!
  • PROFESIONALITA - aneb zodpovědnost za to, že úkoly, které Ti svěříme, budou splněny nejlepším možným způsobem.
  • POZITIVNÍ PŘÍSTUP A FLEXIBILITA - bez toho to bohužel nepůjde :-)
  • Čeština je nezbytností! A někdy využiješ i NĚMČINU - pokud ji umíš, máš výhodu.
  • Měl/a bys mít už nějaké ZKUŠENOSTI v oblasti komunikace po telefonu.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Neomezené provize - provize z každé smlouvy, kterou obchodní zástupce podepíše!
  • Skvělého šéfa a perfektní tým! :-)
  • Budeš mít prostor pro vlastní iniciativu.
  • Neformální a přátelské prostředí rodinné české firmy s velkým potenciálem.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Moderní kanceláře kousek od Metra Želivského, zastávka autobusu pár kroků od kanceláře (součásti budovy restaurace a fitness).
  • 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování a multisport kartu.
  • Občerstvení na pracovišti zdarma.

Benefity

  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti Fitness na pracovišti
  • Masáže na pracovišti Masáže na pracovišti
  • Dog-friendly office Dog-friendly office

Odbory - proč a jak je založit

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ auto budoucnost cíle e-mail energetik firma flexibilní IT kancelář komunikace náplň práce nová občerstvení obchodní obchodní zástupce odpovědnost operátor pec plán plánování práce pracovní prostředí příspěvek restaurace SOU společnost společnosti sport stravování technologie telefon zástupce zdarma automat cíl české dar dny dovolené firmy foto inovativní kov linky na pracovišti náplň obchod oblast oblasti PC pomoc PR přátelské přátelské prostředí předání rok řešení schůzky smlouvy součást spokojen systém systémy technolog týdny tým udržitelnost úkol úkoly zákazník zástupci