Volné místo ve firmě Jobs Contact Personal, s.r.o.

Konzultant systému Microsoft Dynamics 365 NAV až 90.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Informační systémy a technologie, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Konzultant / konzultantka IT
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2), Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 80.000 – 90.000 Kč
Kontakt Sylva Kočková, zobrazit tel. číslo

O nás

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.

Hledáme ERP konzultanta, který se specializuje na Microsoft Dynamics 365 NAV. Pokud máte zkušenosti s tímto systémem a hledáte novu výzvu s tím spojenou, máme pro vás skvělou příležitost. Pro více info mi zašlete životopis.

O společnosti
Jsme stabilní společnost, která na trhu působí od roku 2000. Patříme k předním průkopníkům a zároveň ke světové špičce ve sféře balení a exportu. Pracujeme s Microsoft technologiemi. Po celém světě zaměstnáváme více než 3000 pracovníků. V České republice máme několik menších poboček s příjemným zázemím, ve kterých můžete pracovat i Vy!

Náplň práce:

  • Správa a údržba interního systému Business Central (Microsoft Dynamic Navision 365)
  • Podílení se na implementaci systému pro uživatele dle individuálních potřeb zákazníka
  • Poskytování komplexní podpory klientovi během celého procesu implementace
  • Školení pracovníků pro tento systém
  • Tvorba analýz
  • Komunikace s vývojovým týmem, za účelem koordinace a monitorování postupu projektu

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně SŠ vzdělání technického zaměření.
  • 3 roky a více odborných zkušeností s Microsoft Dynamics 365 NAV
  • Analytické myšlení.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Výhodou:
  • Zkušenost s prací v oblasti logistiky.
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenkový paušál.
  • Motivující platový a bonusový systém.
  • Notebook (i pro osobní účely).
  • Mobilní telefon ((i pro osobní účely).
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti.
  • Technická školení.
  • Spolupráce na mezinárodních projektech (Evropa, US, Čína).
  • Práce v příjemném pracovním prostředí.
  • Teambuildingy.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Dog friendly office.

Benefity

  • Práce z domova Práce z domova
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Herní zóna Herní zóna
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office Dog-friendly office
  • Cyclist-friendly office Cyclist-friendly office
  • Parkoviště Parkoviště

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

bonus Bor business hledám interní IT komunikace konzultant kurz kurzy měření mezinárodní Microsoft mobil náplň práce občerstvení Office paušál pec plat postup práce pracovní pracovník práva prostředí společnost společnosti spolupráce správa stabilní stravenkový paušál školení teambuilding technologie telefon vzdělání zaměstnáváme zkušenosti životopis anglický anglický jazyk centra díl dovolené jazyk koordinace kov logistik mobilní myšlení na pracovišti náplň národní německý německý jazyk oblast oblasti odbor odborný osobní podpory PR proces projekt příjemné příjemný příležitost rok systém technická technické technolog trh tvorba tým údržba uživatel zákazník zkušenost