Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Směnový Mistr Ve Výrobě (37-45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Mistr / Mistrová, Plánovač / plánovačka výroby
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)
Hrubá mzda 37.000 – 45.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete pracovat pro úspěšnou společnost, která se řadí k největším evropským výrobcům ve svém oboru? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Výborně! Tak mi zašlete váš životopis a pracujte na pozici:

SMĚNOVÝ MISTR VE VÝROBĚ (37-45.000 KČ)

Náplň práce:

* Vedení týmu zaměstnanců ve výrobě
* Dohled nad dodržováním bezpečnosti na pracovišti
* Kontrola postupů a spotřeb materiálu
* Nábor nových zaměstnanců
* Plánování směn
* Motivace a hodnocení zaměstnanců

Co od Vás očekáváme:

* Alespoň SOU vzdělání
* Zkušenosti na obdobné pozici
* Zkušenosti s vedením týmu lidí
* Zkušenosti ve výrobě
* Znalost práce na PC
* Řidičský průkaz skupiny B
* Aktivní přístup k práci a samostatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

* Týden dovolené navíc
* Zkrácenou pracovní dobu
* Bonusy a prémie
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Závodní stravování
* Přátelské prostředí a další
* Nástup IHNED

* Lokalitu: okolí Českých Budějovic

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Rekvalifikační kurzy v kostce

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

bezpečnost bonus bonusy Bor den dodržování hodnocení IT mistr Most motivace nábor náplň práce nová plán plánování pojištění postup práce pracovní prostředí příspěvek samostatnost SOU společnost stravování týden týden dovolené navíc vedení vzdělání zaměstnanců zkušenosti znalost životopis dovolené kontrola materiál na pracovišti náplň navíc obor PC penzijní penzijní pojištění PR prémie přátelské přátelské prostředí přístup tým vedení týmu závod zkušenost