- 35 500 – 36 500 Kč
- Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy

Baví nás rozvíjet společenství nadšenců, ve kterém si kvalitní italskou gastronomii užívají zákazníci, výrobci i zaměstnanci.
Jsme místem, které propojuje tyto tři skupiny a snažíme se, aby nám díky tomu život chutnal více.
Práce u nás je různorodá a vaše zapálení pro věc je pro nás důležitější než zkušenosti.
Jsme restaurace, obchody, kavárny, bistra i výroba poctivých pekařských a cukrářských výrobků.
V našem podnikání vycházíme z lety ověřených italských tradic založených na tom, že jídlo a pití je potěšením a zážitkem, který se vyplatí sdílet s ostatními.
Italská kuchyně je postavena na dokonalých lokálních produktech. A právě úcta k surovinám, jejich zpracování, původ, čerstvost a udržitelnost spolu s vírou v dobře odvedenou práci je to, co jako the italians – wine food uznáváme nade vše.
Korektnost, vzájemný respekt a transparentnost jsou pak hodnotami, na kterých stavíme spolupráci s našimi dodavateli.
Jen tak jsme schopni se podělit se svými zákazníky o vůně a chutě, které dokáže nabídnout pouze Itálie.
Naším cílem je vytvořit komunitu lidí, kteří rozumí tomu, jak důležité je to, co jíme a pijeme. Jsme totiž přesvědčeni, že v takové dobré společnosti chutná všechno mnohem lépe. I život sám. Jsme the italians – wine food.
https://www.theitalians.cz/o-nas
Zkušenost na pozici v F&B managera
Osobnost se schopností vést kolektiv podřízených s příjemným a profesionálním vystupováním.
Alespoň částečná znalost italské gastronomie a kultury
K hostům i zaměstnancům se chováme hezky, protože chceme, aby je to u nás bavilo. A to budeme očekávat i od Tebe, pozitivní přístup nejen k hostům ale i ke kolegům.
smlouvu na hlavní pracovní poměr
karta Multisport za 400,-, sleva na firemní nákupy
zázemí stabilní společnosti
možnost profesního růstu

Lenka otevřela ChatGPT a napsala: „Napiš mi životopis pro marketingovou pozici.“ Za pár sekund měla hotovo – jenže výsledek působil, jako by ho psalo 100 jiných lidí před ní.

Rok 2026 přináší na český pracovní trh největší balík změn za poslední roky. Zasáhnou stovky tisíc zaměstnanců a desetitisíce firem: minimální mzdy, benefity, hlášení pracovních úrazů i nové příspěvky pro rizikové profese. Kdo se připraví už teď, vyhne se chybám v daních, odvodových limitech i zpožděným hlášením.

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Možná to znáte. Pošlete životopis, absolvujete pohovor, vše vypadá slibně, dostanete příslib, že se firma brzy ozve, a pak ticho. Dny plynou, schránka zůstává prázdná a vy si kladete otázku: „Co se stalo?“ Tato situace má jméno: ghosting. A bohužel se netýká jen randění, ale i pracovního trhu.