Volné místo ve firmě Česká pošta, s.p.

Pracovník poštovní přepážky

Lokalita Chrudim
Mzda 24.000 – 25.500 Kč

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Místo výkonu práce: Česká pošta, s.p., U Stadionu 810, 537 01 Chrudim 3
NÁPLŇ PRÁCE: vykonávání standardních poštovních služeb na přepážce, prodej poštovních produktů, služeb, doplňkového zboží a produktů smluvních partnerů, příjem a výplata poštovních poukázek, příjem a výdej poštovních zásilek, prodej poštovních cenin a kolků, výplata důchodů
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání s maturitou, výborné komunikační schopnosti a odolnost vůči stresu, znalost práce s počítačem, spolehlivost a smysl pro detail
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zajímavou práci, při které uvidíte Vaše výsledky každý den. Pracovní dobu pouze 34,5 hod/týdně. 5 týdnů dovolené. Stravenky v hodnotě 90 Kč.
Možnost rekreace ve firemních zařízeních a další benefity
Pracovní doba je odvislá od otevírací doby pošty, zaměstnanci se střídají na těchto směnách:
PO 10:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
ÚT 08:00 – 12:00, 13:00 – 16:00
ST 10:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
ČT 08:00 – 12:00, 13:00 – 16:00
PÁ 08:00 – 12:00, 13:00 – 16:00

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese

Máte zájem o tuto nabídku?