- 32 000 – 55 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Jsme největší český distributor chemikálií , s novým zázemím v Pardubicích. Stále se vyvíjíme, abychom plně uspokojovali přání a potřeby našich zákazníků. Máme velmi funkční a uživatelsky příjemné sklady. Firma je přátelská s podporou zaškolených kolegů. Logistika a distribuce je vždy výzva - každý den je jiný a zajímavý!
Objednávání zboží , zajištění logistiky, udržování minimálních zásob. Poptávky dodavatelům a dopravcům. Práce se systémem Helios, udržba a hodnocení dodavatelů.
- znalost chemie výhodou
- komunikační dovednosti v ČJ i AJ, příjemné vystupování, schopnost prosadit se i spolupracovat
- práce na PC, pečlivost, zodpovědnost
- práce v příjemném a novém prostředí
- kontakt s tuzemskými i zahraničními partnery
- zajímavou a všestrannou práci

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.