- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Hledáme do našeho mladého kolektivu pečlivého a technicky zručného kolegu, který se bude starat zejména o instalaci internetových přípojek, administraci síťových prvků, stavbu optických a metalických sítí, případně včetně jejich návrhů. Součástí pracovní náplně bude výstavba přístupových bodů a v budoucnu po zapracování také možnost řízení ICT projektů atd. Naše práce je kreativní, různorodá a velmi zajímavá.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Vzdělání ideálně zaměřené na informační technologie či elektro, zásadní je přehled v IT.
Flexibilní, pečlivý, zodpovědný, se schopností samostatně řešit úkoly a nebát se přiložit ruku k dílu. Komunikativní s příjemným vystupováním. Se schopností samostatně řešit úkoly. Výpis z rejstříku trestů. Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič. Hledáme člověka pro dlouhodobou spolupráci se zájmem o tento obor.
Výhodou bude, pokud budete umět:
Obecně oceníme znalosti v oblasti elektronických komunikací. Zkušenosti s bezdrátovými a LAN sítěmi, či optickými sítěmi. Znalost technologií Mikrotik, Ubiquiti, síťových protokolů. Anglický jazyk. Vyhláška 50. Uvítáme i méně zkušené, ale nadšeně se učící kolegy.
Co vám můžeme nabídnout:
Nabízíme stabilní zázemí dlouhodobě fungující firmy. Nadstandardní platové ohodnocení, dle zkušeností pracovníka. Pravidelný růst platu, 13. plat. Možný kariérní růst, dle šikovnosti a zkušeností. Služební telefon včetně neomezeného volání, notebook, po zapracování možnost služebního auta. Sick day, dovolená dle potřeby, 5 týdnů dovolené. Pořádáme firemní akce, školení, večírky, teambuildingy, zkrátka se nenudíme.
Životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: e-mail přes

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.