Hledáme lidem práci Manpower

VEDOUCÍ PRODEJE v obchodním domě

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti s vedením prodejního týmu v maloobchodu?

Jste obchodníkem tělem i duší s angažovaností za výsledky?

Baví Vás různorodá práce spojená s prodejem, podporou zákazníků a vedením lidí?

Pokud jsou Vaše odpovědi kladné, bude tato nabídka přímo pro Vás!

Momentálně hledám zkušeného kandidáta/ku na pozici Vedoucí prodeje v maloobchodu, který/á bude také zastupovat vedoucího obchodního domu.

Popis pozice:

- Celková péče o prodejnu, aby byla příjemným prostředím pro zákazníky i zaměstnance

- Komunikace a péče o zákazníky, pomoc zákazníkům a řešení reklamací

- Vedení a motivace prodejců, jejich učení a další rozvíjení jejich prodejních dovedností

- Být přirozenou autoritou, vzorem správného obchodování a slušného jednání se zákazníky

- Koordinace prodeje, personálního obsazení směn

- Komunikace s centrálou

- Řešení nestandardních situací s klidnou hlavou

- Administrativa

- Zastupování vedoucího obchodního domu v jeho nepřítomnosti

Profil kandidáta:

- Praxe v oblasti maloobchodního prodeje min. 2 roky

- Zkušenosti s vedením prodejního týmu se zodpovědností za výsledky

- Orientace na kvalitní prodej a přístup k zákazníkům

- Přirozená autorita a důraz na dobrý vztah k zaměstnancům

- Příjemné prodejní dovednosti, ochota a schopnost předávat je zaměstnancům

- Zodpovědnost, rozhodnost, cílevědomost

- Silné řídící, organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

- Pestrou a zajímavou náplň práce

- Zázemí mezinárodního stabilního řetězce

- Flexibilní pracovní dobu

- Odpovídající mzdové ohodnocení

- Kvartální finanční odměny

- Stravenky

- Sleva na firemní produkty

- Kvalitní zaškolení a přípravu na výkon pozice

- Další vzdělávání a firemní výhody

Jestli-že Vás nabídka zaujala a splňujete uvedné předpoklady, neváhejte mi zaslat Váš životopis.

Ráda poskytnu bližší informace.

  • Praha
  • Kašpárková Michaela
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Liberec, Jablonec nad Nisou

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

administrativa AJ auto cíle den flexibilní hledám hodnocení Chodov IT kandidát komunikace mezinárodní Most motivace nabídka náplň práce NDA nepřítomnost obchodní odměny odpovědnost ohodnocení péče pozice práce pracovní praxe prostředí reklama SOU stabilní stravenky školení vedení vedoucí výhody výkon výsledky vzdělávání vzor zaměstnanců zkušenosti životopis cíl dar dovednost finanční firemní informace jednání komunikační koordinace kov kvalitní mzdové náplň národní obchod obchodník oblast oblasti odpovědi personální pomoc PR prodej prodejní profi předpoklad příjemné příjemný přístup rok řešení schopnost schopnosti standard tým vztah zákazník zkušenost