Hledáme lidem práci Manpower

Výrobní elektrikář

Lokalita Kostelec nad Orlicí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pro výrobce stavebních materíálů hledám šikovného elektrikáře pro údržbu výrobních strojů!

Práce probíhá v nepřetržitém provozu formou 8mi hodinových směn - (ranní 8 - 14:30 a odpolední 17 - 1:30). Budete mít 4 dny ranní, 2 dny volna, 4 dny odpolední a opět 2 dny volna.

Náplň práce:

- preventivní údržba elektro na výrobních strojích

- řešení poruch, oprav, objednávání náhradních dílů

- servis strojů po stránce elektro a MaR

- úzká spolupráce se strojním zámečníkem

Profil kandidáta:

- SOU/SŠ elektro

- vyhláška 50 par 6

- praxe v oblasti údržy výrobních strojů

- orientace v elektrodokumentaci

- pečlivost a spolehlivost

Nabízíme:

- stabilní pracovní poměr v tradičním odvětví

- dobré platové ohodnocení s dalšími bonusy (13. plat)

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijko a stravování

- slevy na produkty, právní poradenství a další benefity...

Zaujala Vás nabídka? Pak se přihlaste do výběrového řízení přes tlačítko "odpovědět"!

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. září
  • Plzeň-město
  • Bohemia Works, a.s.
Zveřejněno: 15. února
  • Moravskoslezský kraj
  • Rozvaděče Šašinka s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Nový Jičín
  • Jiří Červinka
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 4. května
  • Ostrava-město
  • Zahraničí
  • work InTime GmbH
Zveřejněno: 11. srpna
  • Zahraničí
  • A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH
Zveřejněno: 31. května
  • Zahraničí
  • Brilliant Personaldienste GmbH
  • Ostrava
  • VITAL TREND s.r.o.
  • 80 – 115 Kč / hod
Zveřejněno: 8. února
  • Třebíč
  • Michal Tretera
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Benešov
  • Schreiber Czech Republic s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Česká Lípa
  • HENIG - security servis, s.r.o.
  • od 17 338 Kč
  • Louny
  • Restaurace U Žida s.r.o.
  • 22 000 – 23 000 Kč
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Nová Bystřice
  • BAFA TRADING s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

benefit benefity bonus bonusy den elektrikář elektro event hledám hodnocení HR IT kandidát nabídka náplň práce ohodnocení pečlivost plat poradenství pozice práce pracovní pracovní poměr právní poradenství praxe příspěvek řízení SOU spolupráce stabilní stravování zámečník díl dny dokument dovolené kov náplň oblast oblasti platové ohodnocení poměr PR právní profi řešení servis stav stavební stroj údržba volna výběr výrobní