- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Firma RDK servis, s.r.o. přijme pracovníka do pracovního poměru pro výkon funkce „údržbář – dispečer“ – nástup možný ihned.
Požadujeme :
Výhodou :
Vyučení v oboru strojní nebo elektro.
Znalost obsluhy kotelen – topičské oprávnění.
Informace na tel.č.: Zobrazit tel. číslo pí. Hostounská – sekretariát
Zobrazit tel. číslo p. Klusáček – mistr tepelného hospodářství
Kontakt telefonicky – Po – Pá – 8:00 – 15:30 hod.
Životopis je možné zaslat na adresu : RDK servis, s.r.o., Kynského 126, 274 01 Slaný
e-mail : e-mail přes odpovědní formulář
RDK servis,s.r.o.
Kynského 126/20
274 01 Slaný
IČO: 48949833
Datová schránka: f3br6gb
Další informace:
GPS: 50.23156,14.085703,
S-JTSK: -764385.53 -1023791.91,
RUIAN: 25298283
Poznámka: Tato adresa je sídlem společnosti a nemusí se shodovat s adresou, kam firma hledá nové pracovníky. Adresa pracovní nabídky je uvedena v inzerci - v poli Lokalita.

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.