Volné místo v: HalfPrice

Team Leader Mzda Až 36000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Vysočany, Praha
Zadavatel HalfPrice (CCC Czech, s.r.o.)
Mzda 32.000 – 36.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

O NÁS

Milujeme značkové produkty a výrazné slevy! Máme rádi rozmanitost, proto v našem obchodě naleznete oblečení, obuv, doplňky, kosmetiku nebo bytové doplňky. Pod jednou střechou si tak vybere naprosto každý a navíc u nás naleznete každý týden nové zboží.

Jakto, že nabízíme světové značky za zlomkové ceny? Odpověď zní OFF PRICE. Moderní koncept obchodu již brzy i v České republice. Náš tým nákupčích a trendy maniaků spolupracuje s velkými značkami a designéry a každý den hledá ty nejzajímavější kousky.
Naším cílem je splnit očekávání zákazníků, nabídnout exkluzivní zboží vysoké kvality za tu nejlepší cenu.

Pracujte s námi ve světě známých značek.

Dobrodružství jménem HALFPRICE právě začíná.

CO MŮŽETE ZÍSKAT ?

Zkušenosti v nové oblasti a nové prodejně
Možnost zdokonalit své schopnosti
Manažerskou praxi
Nové znalosti a dovednosti
Zkušenost v novém prostředí
Atraktivní finanční ohodnocení
Zkušenosti s rozjezdem nového projektu
Dovednosti v oblasti hodnocení a motivování

CO VÁS ČEKÁ ?

Vedení několika členného týmu
Zaškolování a motivace zaměstnanců
Aktivní podpora prodeje
Dohled nad dodržováním standardů
Spolupráce s vedením
Rozvoj prodejních znalostí
Budování značky a image společnosti
Zodpovědnost za výsledky týmu
Nástup v srpnu 2021

MÁTE ?

Zkušenost s vedením týmu
Znalost angličtiny na komunikativní úrovní