Práce ve výrobě Plzeň – možnost ubytování!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Plzeň
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 22.125 – 25.000 Kč

Nabízíme:

  • mzdové měsíční ohodnocení až 25 000 Kč
  • 3směnný provoz (ranní, odpolední, noční) + volné víkendy
  • možnost práce v přesčasech
  • dotované stravování a možnost ubytování zdarma
  • příspěvek na vlastní ubytování
  • jednorázový bonus ve výši 5 000 Kč za doporučení kamaráda/příbuzného

Náplň práce:

  • výroba a montáž klimatizací
  • kontrola kvality výrobku
  • kompletace jednotlivých částí klimatizace

Požadujeme:

  • spolehlivost a pečlivost
  • manuální zručnost

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné lince zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo. Těšíme se na Vás.

Máte zájem o tuto nabídku?