Procurement Specialist FMCG

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Main Areas of Responsibility:

  • Category management: acts as Category specialist for Marketing and Sales categories' spend and drives improvements behind concept and processes leveraging on cooperation with Regional/Global Marketing/Trade Marketing & Sales spend categories' specialists and market Marketing/Trade Marketing colleagues for Czech and Slovak market. Manages and acts as Power User for the MyShop Catalogue in its category area driving system and process improvements in liaison with Global and Regional Procurement. Performs analysis and reporting of category spending, quality and services. Supports Regional and Global Indirect Procurement through best practice sharing and regional procurement projects.
  • Marketing Supplier management: analyses markets for Marketing materials and services. Builds and expands supplier universe knowledge and supplier database to find the most suitable Marketing and Sales suppliers. Contracts the M&S category suppliers for Czech, building solid and long lasting supplier relationships and ensuring sufficient level of supplier consolidation which would allow scale benefits. Monitors suppliers’ performance, conducts annual supplier evaluation for respective categories key suppliers according to responsibility matrix and KPIs and takes improvement actions where necessary. Handles all the complaints and initiates corrective measures, including audits of suppliers.
  • Category supplies:executes supplier bidding and negotiation processes for M&S category in close cooperation with respective colleagues to achieve best combination of quality, cost and service. Agrees on commercial conditions with suppliers by utilizing negotiation skills and experience. Monitors compliance with corporate procurement and purchasing policy, operating guidelines and code of conduct.
  • Category supplies delivery: ensures timely and complete delivery of materials and services from suppliers to business requisitioner supported by qualitative documentation. Monitors the timeliness and correctness of the performance of the goods movement – receipt of a delivery/service in line with the KPI.
  • Acts as a back-up to the other Procurement Category Specialist or Procurement Manager, when required.

POŽADAVKY:

  • Acomplished High School or University degree
  • Minimum one year experience in FMCG Indirect Procurement
  • Native Czech or Slovak, English
  • SAP knowledge, MS Office app user
  • Start ASAP

BENEFITY:

  • 5 weeks holiday
  • 20 sick days
  • chiefly work from home
  • annual bonus
  • meal vouchers
  • mobile phone, laptop
  • group life insurance
  • pension insurance contribution

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Uvedení mzdy výrazně zvyšuje zájem o pracovní inzerát. Mzdová otevřenost se v roce 2026 stává povinností

Uvedení mzdy výrazně zvyšuje zájem o pracovní inzerát. Mzdová otevřenost se v roce 2026 stává povinností

Český trh práce čeká v roce 2026 největší transformace za poslední desetiletí. Éra tajných mezd končí a od června se z transparentnosti stává zákonná povinnost. Firmy budou muset například informovat uchazeče o mzdě ještě před pohovorem – což podle dat portálu JenPráce.cz zvyšuje počet reakcí na inzerát skoro o polovinu. Vedle otevřeného odměňování čeká letos zaměstnavatele i povinný mzdový reporting, důraz na wellbeing a nástup AI.

Kde si stěžovat na zaměstnavatele a co dělat, když neplatí?

Kde si stěžovat na zaměstnavatele a co dělat, když neplatí?

Dluží vám v práci mzdu, máte nezaplacené přesčasy, šikanuje vás šéf, trápí vás špatné pracovní podmínky? Povíme vám, kam se kdy obrátit, co si připravit a jak postupovat krok za krokem!

ERP systém jako mozek firmy: Kompletní průvodce výběrem a implementací

ERP systém jako mozek firmy: Kompletní průvodce výběrem a implementací

Máte pocit, že vaše firma připomíná orchestr, kde každý hraje podle jiných not? Objednávky váznou v e-mailech, sklad nesouhlasí s fakturami a personalistika bojuje s papírovou docházkou. Řešením je ERP systém – moderní nástroj, který propojí všechna oddělení do jednoho funkčního celku.

Chcete si zvýšit kvalifikaci a změnit práci? V roce 2026 to je jednodušší

Chcete si zvýšit kvalifikaci a změnit práci? V roce 2026 to je jednodušší

Rok 2026 přináší vyšší podporu v nezaměstnanosti a lepší podmínky pro rekvalifikace. Díky tomu můžete změnit práci s menším finančním rizikem. V článku najdete přehled, kolik můžete dostat, jak dlouho podporu pobírat a které rekvalifikace dávají smysl pro lidi z výroby, skladu, údržby nebo logistiky.

audit category management