Team Leader

Lokalita Nupaky
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sabina Šváchová, zobrazit tel. číslo

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců a bydlíte poblíž Nupak / Opatova?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho klienta, který rozšiřuje výrobu, hledáme nové kolegy na pozici TEAMLEADER!

Popis pozice:

- plánování, organizace a řízeního výrobního provozu

- kontrola plnění výrobních objednávek

- spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou

- pravidelných report na denní / týdenní bázi

Profil kandidáta:

- min. SŠ vzdělání - strojírenského / technického zaměření

- zkušenosti s vedením týmu - motivace, rozvoj podřízených

- silná proaktivní osobnost

- komunikativní a organizační dovednosti

- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti - výhodou

- ochota a chuť se rozvíjet

Nabízíme:

- spolupráce na hlavní pracovní poměr

- mzda: 29 000,- až 40 000, Kč (včetně bonusů za docházku a výkon)

- stravenky v hodnotě 120,- Kč

- 25 dní dovolené

- svozová doprava z Opatova zdarma (cca 10 min autobusem)

- lokalita: Nupaky u Prahy

Máte zájem o tuto nabídku?