Volné místo ve firmě Manuvia FairJob s.r.o.

Operátor/ka tiskových strojů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dobřany, okres Plzeň-jih
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 31.000 Kč

O nás

Manuvia FairJob s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme:

  • Nástupní mzda až 166 Kč/hod
  • Příplatky a bonusy
  • Práci na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700 Kč

Náplň práce:

  • Obsluha strojů na potisk folií
  • Příprava výrobní zakázky dle průvodky
  • Kontrola kvality výrobků
  • Základní údržba stroje

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • Praxe v oboru tisku
  • Technická zdatnost, čtení výkresové dokumentace
  • Ochota pracovat ve směnném provozu
  • Potravinářský průkaz
  • Dobrý zdravotní stav (výborný zrak)
  • Výborná znalost českého jazyka

Zaujala Vás nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Strukturované životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře.
V případě dotazů volejte na bezplatnou linku zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo .
Těšíme se na Vás

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Most
  • Lenka Venturová
  • 27 000 – 32 500 Kč
Zveřejněno: 5. srpna
  • Žatec, Louny

D.S.D. PRAKTIK s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., Jiří Marek, ManpowerGroup s.r.o., APEKO GROUP s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., LT trade s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., Sahm s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Rilancio s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DISPONERO s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Vladimír Švejnoha, Manuvia Job s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Obchodní asistent / asistentka, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Plánovač / plánovačka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Plzeň, Dobřany, okres Plzeň-jih, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Líně, Úherce, okres Plzeň-sever, Nýřany, Stod, Přehýšov, Heřmanova Huť, Dýšina, Stříbro, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Horšovský Týn

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

bonus bonusy Bor dokumentace formulář IT kvality mzda nabídka náplň práce operátor paušál plat pojištění práce praxe příplatky příspěvek SOU stravenkový paušál vzdělání zdravotní zdravotní stav znalost životní pojištění životopis české dokument dovolené jazyk kontrola kov náplň obor obsluha odpovědní penzijní potravinář PR případ příprava stav stroj technická technický údržba výrobní životní