Team Leader

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Pardubice
Firma Personal Automotive s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 4. 2016

Co od Vás očekáváme:

Hledáme vhodné pracovníky na pozici Team Leadera a kontrolora kvality automobilových komponentů z Pardubic a okolí , jedná se o práci v našich prostorách. ŘP sk. B a zkušenosti v oboru podmínkou.
Možnost nástupu ihned.
V případě vašeho zájmu se registrujte na:www.mtronix.cz/pro-uchazece

Požadujeme:

  • minimálně SO s výučním listem
  • manuální zručnost, fyzickou odolnost
  • ŘP skupiny B podmínkou! průkaz na VZV výhodou
  • dobrý zdravotní stav, zejména zrak, práce ve stoje
  • ochotu pracovat na směny
  • SPOLEHLIVOST a časovou FLEXIBILITU (možnost být na telefonu a v případě potřeby ihned nastoupit)
  • SAMOSTATNOST, SVĚDOMITOST, PEČLIVOST A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé spolupráce a motivující finanční hodnocení
  • korektní jednání a individuální přístup
  • spolupráce na DPP/HPP

Náplň práce:

  • Stanovuje priority a rozděluje úkoly na svěřeném pracovišti v souladu s výrobním/kontrolním plánem v souladu s pokyny Supervizora.
  • Kontroluje plynulost průchodu materiálu na kontrolním pracovišti.
  • Sleduje a kontroluje dodržování pracovních a montážních postupů.
  • Organizuje a kontroluje pracoviště dle metody 5S
  • Provádí trénink zaměstnanců. Zaškoluje a je patronem pro nové pracovníky a brigádníky.
  • Zajišťuje nakládku/vykládku materiálu a organizuje svoz překontrolovaných

  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
včerejší
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. dubna
  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Praha
  • Re-sorting s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Žatec, Louny
  • KOITO CZECH s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Moravská Třebová
  • ATEK s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Modřice
  • MEGATECH Industries Brno s.r.o.
  • 21 800 – 27 800 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Lovosice
  • ECOLOGISTICS, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Letovice
  • Tomburn CZ s.r.o.
  • 29 800 – 37 800 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Karlín, Praha
  • 4Life Direct Insurance Services s.r.o.,…
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Domažlice
  • MPG Logistics s.r.o.
  • 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. října
  • Mladá Boleslav
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 10. února
  • Letovice
  • 35 100 – 43 100 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
Zveřejněno: 26. ledna
  • Louny
  • C.S.CARGO a.s.
Zveřejněno: 13. prosince
  • Trutnov
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • 19 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 27. dubna
  • Klášterec nad Ohří
  • Toyoda Gosei Czech, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Kosmonosy
  • Filipa, a.s.
  • 26 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 29. května
  • Dobrovíz
  • 36 500 – 46 000 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Dobrovíz
  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • 26 000 – 46 000 Kč
Zveřejněno: 5. července
  • Letovice
  • 33 000 – 41 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Louny
Zveřejněno: 15. června
  • Bakov nad Jizerou
  • ZETKA - MB s.r.o.
Zveřejněno: 16. srpna
Zveřejněno: 6. září
  • Nýřany
  • DIOSS NÝŘANY a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Louny
  • Hope Global Europe, s.r.o.
Zveřejněno: 10. října
  • Praha
  • AMBOSELI s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 25. srpna
  • Králův Dvůr
  • KUNICK Group Czech republic, s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 26. srpna
  • České Budějovice
  • Střední škola obchodní, České…
  • od 20 000 Kč
  • Sokolov
  • LASTING SPORT s.r.o.
  • 13 000 – 14 000 Kč

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., Libor Toman, Manuvia GreatWork s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ABI Special s.r.o., AC Jobs, s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ERA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, COREX Pardubice s.r.o., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Chrudim, Pardubice, Kostěnice

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ auto automobil Bor dodržování DPP hledám hodnocení IT kontrolor kvality metody mobil Most možnost náplň práce nové plán postup práce pracoviště pracovní pracovník samostatnost směny SOU spolupráce telefon vhodné zaměstnanců zdravotní zdravotní stav zkušenosti Zruč brigádník finanční jednání list materiál náplň obor PR priority případ přístup stav úkol úkoly výrobní zkušenost