Team Leader

Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro logistickou firmu zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména kosmetiky a doplňků ke kávě hledáme kandidáty na pozici Team Leadera.

Popis pozice:

  • Zajištění výroby na svěřené směně
  • Vedení týmu operátorů ve výrobě
  • Odpovědnost za dosažení nastavených cílů (sledování produktivity, kvality)
  • Zajištění bezproblémového chodu směny
  • Denní komunikace s manažerem výroby a manažerem kvality
  • Úzká spolupráce se skladem (vedoucí skladu)

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti s vedením týmu a normovanou prací nutností
  • Vynikající komunikační a organizační dovednosti
  • Lidský přístup
  • Schopnost motivovat tým
  • Uživatelská znalost práce na PC - práce ve wordu a excelu na denním pořádku
  • Chuť učit se s novými informačními systémy a technologiemi
  • Znalost SAP výhodou (pokud neznáte, rádi naučíme)

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Služební telefon, notebook
  • Komplexní, zajímavou a odpovědnou práci
  • Možnost uplatnit nové nápady a trendy a ovlivnit chod společnosti
  • Možnost využít firemní autobusovou dopravu z Opatova nebo Říčan či Benešova
  • Stravenky v hodnotě 115 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Kávu různých druhů a příchutí zdarma
  • Možnost Home-office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Nástup ihned, příp. dle domluvy

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku?