Volné místo ve firmě Ravensburger Karton s.r.o.

Hlavní Účetní (Financial Accounting Manager)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Polička
Firma Ravensburger Karton s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Kontakt Iva Poulová, zobrazit tel. číslo

O nás

Ravensburger Karton s.r.o.

Jsme tradičním evropským výrobcem puzzle a her. Naše produkty přinášejí všem především radost, společně strávený čas a kreativní rozvoj. Naším cílem je vytvářet produkty, které podporují dětský rozvoj. Do našeho úspěšného týmu hledáme nové kolegy.

O nás

Výrobce společenských her a puzzlí – firma se zahraniční majetkovou účastí

Ravensburger Karton s.r.o., Polička

Náplň práce:

  • účetní agenda dle ČÚS v souvislosti s firemními předpisy
  • zodpovědnost za vedení účetnictví, měsíční a roční závěrky
  • spolupráce a metodické vedení ostatních oddělení ve firmě včetně aktualizace a tvorby vnitřních směrnic
  • příprava podkladů a spolupráce s auditory, daňovým poradcem, finančním úřadem

Co od Vás očekáváme:

  • vysokoškolské, případně středoškolské vzdělání ekonomického směru,
  • praxe na pozici hlavní účetní,
  • němčina, případně angličtina vítána
  • znalost SAP výhodou, dobrá znalost Excel
  • dobrá orientace v platné účetní a daňové legislativě (daň z příjmu, DPH)
  • znalost problematiky investičních pobídek výhodou
  • základní znalost principů konsolidace
  • logické a „účetní“ myšlení, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost zejména v plnění termínů, schopnost operativního řešení problému
  • vedení menšího kolektivu výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • nástup dle dohody
  • mzdu odpovídající schopnostem a důležitosti pozice
  • bonusový systém v závislosti na plnění cílů společnosti
  • možnost občasné práce z domova (po zapracování)
  • až 5 volných dnů nad rámec zákona, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, slevy na firemní výrobky

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE