Fakturant/ka

Lokalita Chýně
Firma O.K. Trans Praha spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je společnost zabývající se komplexními logistickými službami pro tuzemské i zahraniční zákazníky. Do svého týmu hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici fakturant, administrativní pracovník, účetní. Pro společnost pracuje cca 500 zaměstnanců v ČR i v zahraničí. Sídlo společnosti je na Praze západ v Chýni (10 min. od Zličína).

Náplň práce:

  • zpracování přepravních dokumentů
  • fakturace přepravních výkonů
  • účtování přijatých faktur
  • administrativní podpora ekonomického úseku

Očekáváme:

  • vzdělání SŠ nebo vyšší
  • schopnost rychle se učit novým věcem
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • vstřícné, přátelské a týmové vystupování
  • mírně pokročilá znalost Aj

Nabízíme:

  • pracovní prostředí v české rodinné firmě s osobním přístupem
  • motivačně nastavenou mzdu
  • firemní benefity – stravenky, odborná školení, jazyková výuka, flexibilní pracovní doba, multisport karta
  • příspěvky na penzijní nebo životní připojištění
  • zázemí v prosperující, expandující dopravní a logistické firmě
  • profesní růst

Máte zájem o tuto nabídku?