Hledáme lidem práci Manpower

Autoelektrikář - náborový příspěvek 200 000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro autorizovaného prodejce luxusních vozů hledáme autoelektrikáře! Těšte se na náborový příspěvek 200 00 Kč!!! Pracuje se pouze na ranních směnách (víkendy volné).

Popis pozice:

-diagnostika poruch
- opravy elektroinstalace
- vedení dokumentace a záznamů o kontrolách a opravách
- evidence technických dat a měření

Profil kandidáta:

– min. vzdělání SOU
– praxe na pozici autoelektrikář
- vyhláška 50
– samostatnost, pečlivost
– zájem o automobily
– ŘP sk. B
– čistý trestní rejstřík
– AJ - alespoň základy

Nabízíme:

– HPP, smlouva na dobu neurčitou
– Platové ohodnocení dle zkušeností
Náborový příspěvek 200 tis. (vypláceno po dobu 2 let)
Osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny
– Zaměstnavatel, který si váží svých zaměstnanců
– Menší přátelský kolektiv
– 20 dnů dovolené
– Teambuldingy
– Pravidelné školení
– Příspěvek na oblečení
Zvýhodněný mobilní tarif (paušál)
Možnost zapůjčení luxusních firemních vozidel na několik dnů
Pojištění na blbost (proplacené)
– Nástup možný ihned

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a zašlete nám Váš životopis ?

ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Comac jobs s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., M + D MARKET s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Pragolematik s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Šmídl s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Chovtrans spol. s r.o., KLIM cars s.r.o., JLV, a.s., PNEU OK - shop s.r.o., Fast & Secure Transport s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., LP Okno - Trans s.r.o., MASTER SPORT s. r. o., CUBITrans CZ s.r.o., DOLOPA Trans s.r.o., WECKO sanitární technika s.r.o., Traťová strojní společnost, a.s., JOB FACTORY s.r.o., ADIC Bohemia s.r.o., Qanto Services s.r.o., BPMC HOLDING a.s., X - servis park s.r.o., VÍTKOVICE HAMMERING a.s., STEP Trans s.r.o., KOLOČAVA trans s.r.o., AUTOMONT CSW, spol. s r. o., KAŠ - spol. s r. o., VENBAU Profi s.r.o., STASPO, spol. s r.o., Rostislav Zrník, WECKO BOHEMIA s.r.o., HRABINA TRANS s.r.o., DRŽIK s.r.o., VYKRUT zahradní služby a.s., Peroutka DopStav Ostrava s.r.o., PEKÁRNA HRUŠKA, spol. s r.o., FRAMA CZ s.r.o., Q Trucking Morava, s.r.o., Dang Investment Group s.r.o., Ptáček TRANSPORT s.r.o., HORKON s.r.o., J SPED, s.r.o., SkyStar Green Energy Technology s.r.o., LABAMO s.r.o., DOUBRAVAN CAR s.r.o., Tomáš Horsinka, OSMANČÍK TRANSPORT s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Palubní průvodčí / Steward / Letuška, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Číšník / Servírka, Prodavač / Prodavačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Shift leader / Vedoucí směny

Ostrava, Celá ČR, Rychvald, Bohumín, Hlučín, Petřvald, okres Karviná, Vratimov, Markvartovice, Orlová, Děhylov

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

AJ auto autoelektrikář automobil automobily Bor den dokumentace elektrikář elektro EU evidence hledám hodnocení IT kandidát měření mobil mobilní tarif Most možnost na dobu neurčitou nábor náplň práce oblečení odměny ohodnocení paušál pečlivost plat pojištění pozice práce praxe příspěvek samostatnost smlouva SOU školení tarif vedení víkend vzdělání zaměstnanců zaměstnavatel zapůjčení životopis diagnostika poruch dokument dovolené firemní instalace kolektiv mobilní na dobu náborový náplň opravy osobní placené platové ohodnocení PR prodej profi přátelský příležitost půjčení technický zájem záznam zkušenost